AMD Ekran Kartı Sürücüsü Güncellenmiyor

EmreYerlikaya

Kilopat
Yer
İstanbul, Turkey
Merhaba arkadaşlar,

Benim ekran kartım AMD Mobility Radeon HD 5650. 5 gün önce AMD Catalyst'in son sürümü olan 14.4'ü indirdim. İlk önce tüm AMD sürücülerini kaldırmadan önce üzerine yükleyerek güncellemeye çalıştım ama olmadı. Sonra, "Driver Fusion" ve "Driver Sweeper" programlarını kullanarak tüm sürücüleri kaldırdım ve tamamen sıfırdan yükledim, fakat yine olmadı. Tekrar yine "Driver Fusion" ve "Driver Sweeper" programlarını kullanarak tüm sürücüleri kaldırdım ve yeniden yükledim ama yine olmadı. Tam 3 kere üst üste olmadı. Ekran kartı sürücülerini nasıl yenileyeceğim? Masaüstünde sağ tıklayınca Catalyst Control Center da çıkmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

(Yüklenmeyen program ve sürücüleri resimde gösterdim)

sss.jpg

Çif ekran kartımı var bilgisayarda? Öyle ise amd ve intel sürücülerini kaldırın ardındanda ddu ile temizlik yapın. Sonrada ilk olarak inteli sonrada amd olanı kurun.

Çif ekran kartımı var bilgisayarda? Öyle ise amd ve intel sürücülerini kaldırın ardındanda ddu ile temizlik yapın. Sonrada ilk olarak inteli sonrada amd olanı kurun.

Çift ekran kartı olduğunu sanmıyorum! Tek ekran kartı var. Tek mi çift mi olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Aygıt yöneticisinden kaldırın, yeniden başlatın. 14.6 kurun.

Hepsini denedim ama olmuyor. Henüz 14.6'yı denemedim. Çünkü o Beta bir sürücü. Beta sürücüleri yüklemeye kalktığımda hep mavi ekran hatası alıyorum!

DDU ile kaldıracaksın, hem İntel'i hem de AMD'yi.
Sonra İntel güncel sürüyü indirip sonra AMD 14.6 kuracaksın.

Aynı ekran kartına sahibim. Lütfen driver programları ile yükleme/kaldırma yapmayın. Amd'nin sitesinden 14.6 kur.

Az önce de dediğim gibi, tek ekran kartı var diye biliyorum. Tek mi çift mi olup olmadığını nasıl anlayabilirim? 14.6'yı denemedim. Çünkü o Beta bir sürücü. Beta sürücüleri yüklemeye kalktığımda hep mavi ekran hatası alıyorum! 14.6'yı yüklemeye kalktığımda ya yine mavi ekran olursa? O zaman ne yapacağım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı