AMD Ekran Kartı Sürücüsü Güncellenmiyor

Anladım. Fakat, bu dediklerinizin hepsini yaptım ama 14.6'yı değil de 14.4'ü yükledim. Olmadı. Şu an sürücü yüklü görünmüyor. Ekran kartı olarak "ATI Mobility Radeon HD 5000 Series" yazıyor fakat yükleyiciyi çalıştırdığımda sürücü ve Catalyst Control Center yüklenmemiş görünüyor. 14.6 Beta olduğu için, yükledikten sonra mavi ekran vermesinden korkuyorum. Çünkü ne zaman beta sürücüleri yüklemeye kalksam mavi ekran hatası alıyorum ve kurtarmak çok zor oluyor :(

HD 7000 serisi var ben de 14.6 beta yükledim. Mavi ekran sıkıntısı yaşamadım. Wolfenstein de iyileştirme bile yaşadım. Update de edecem oyunu.

HD 7000 serisi var ben de 14.6 beta yükledim. Mavi ekran sıkıntısı yaşamadım. Wolfenstein de iyileştirme bile yaşadım. Update de edecem oyunu.

Yalnız seninki benimkinden daha üstün model, benimki neredeyse 4 yıllık eski bir ekran kartı modeli. Bazen beta olmayanları yüklerken bile mavi ekran hatası veriyor.

O zaman şu anki sürümü tamamı ile kaldırıp 14.6'yı yükleyeyim bir de, bakalım o zaman ne olacak!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı