AMD ekran kartından NVIDIA'ya geçiş yapmak

exilewander

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hi-Level NVIDIA 1660 Ti
AMD Ryzen 5550
XPG D35 8+8 3200 Mhz 16CL Ram
Msi MAG A600N 600 Watt 80+ Psu
Gigabyte B450 M H
Başlıkta da yazdığım gibi hali hazırdı RX560 barındıran sistemimde ekran kartımı değiştiriyorum 1660 Ti ekran kartına geçeceğim ne yapmam gerekiyor bu AMD driverını neye dikkat edilmeli? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU programı ile AMD driver'ını kaldırıp, NVIDIA driver'ını kurman yeterli.

Program kaldır üzerinden kaldırmanız ve yenisini takmanız yeterli olacaktır. 2-3 dakika içinde temel sürücüyü kurar siz de yeni sürücüyü kurarsınız.

Başlıkta da yazdığım gibi hali hazırdı RX560 barındıran sistemimde ekran kartımı değiştiriyorum 1660 Ti ekran kartına geçeceğim ne yapmam gerekiyor bu AMD driverını neye dikkat edilmeli? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

RX 550 1660 Ti geçiş yapmıştım. Direkt RX 550 çıkarıp 1660 Ti taktıktan sonra sistemi açıp DDU ile sürücüleri kaldırıp NVIDIA sürücüsü kurmuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU programı ile AMD driver'ını kaldırıp, NVIDIA driver'ını kurman yeterli.
RX 550 1660 Ti geçiş yapmıştım. Direkt RX 550 çıkarıp 1660 Ti taktıktan sonra sistemi açıp DDU ile sürücüleri kaldırıp NVIDIA sürücüsü kurmuştum.
Her ne kadar DDU yetse bile NVIDIA'dan AMD'ye veya AMD'den NVIDIA'ya gecerken stabillik acısından temiz kurulum şart.
seç seç beğen al. :)

DDU kullanırken windows güvenli modda açmayı tavsiye ederim. Her ihtimale karşı sistem yedeği almayı unutmayın. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı