AMD, Eski Ekran Kartlarına Sürücü Desteğini Kesiyor

GTX 940M bir laptop vardı bende. Halen daha güncelleme geliyor mesela ona. Starfiled oynuyorum 1080p 60FPS :D

Gelsin hocam güncelleme. Sadece sürücü numarasının değiştirğini görürler. Eski kartlarda.
Destek olması hiç olmamasından iyidir, bazen saçma sapan bir açık çıkıyor harici yazılımlar GPU'yu kullanıyor performans kaybıydı şuydu buydu bunların önüne geçiliyor.

Destek olması hiç olmamasından iyidir, bazen saçma sapan bir açık çıkıyor harici yazılımlar GPU'yu kullanıyor performans kaybıydı şuydu buydu bunların önüne geçiliyor.

Orası öyle. En son AMD bu desteği kesilen güncellemeler Polaris-Vega mimarisi sürücülerine taşındı. Belki onun üstünden verirler.

RX 570'e güncelleme gelse ne gelmese ne. RX 500 serisi zaten kendinden sorunlu.

AMD'yi kullanmayan insanlar neden bu kadar çok koruyor anlamıyorum GTX serisine FSR getirmiş foruma bakarsanız zaten AMD'nin sorun çıkartmaktan başka hiçbir vasfı yok.
NVIDIA'da Update'leri bozuk çıkartmıyor GeForce Experience daha verimli çalışıyor ona bakarsak hatta NVIDIA boardcast aşırı iyi çalışıyor.

AMD'yi kullanmayan insanlar neden bu kadar çok koruyor anlamıyorum GTX serisine FSR getirmiş foruma bakarsanız zaten AMD'nin sorun çıkartmaktan başka hiçbir vasfı yok.
NVIDIA'da Update'leri bozuk çıkartmıyor GeForce Experience daha verimli çalışıyor ona bakarsak hatta NVIDIA boardcast aşırı iyi çalışıyor.
Nvidia kapalı kaynak kodlu olduğundan dolayı 3. Parti güncelleme desteği yok, öte yandan AMD AÇIK KAYNAK KODLU olduğu için 3. parti güncellemeler ile 2012 yılında çıkmış kartı bile en son güncel sürüme yükseltebiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı