AMD FidelityFX hangi oyunları destekliyor?

FSR güzel oyunlara sahip olması için 1 yıla ihtiyacı var oyunları şu an aşırı kötü.

AMD desteğini beklemek dışında tüm oyunları harici olarak destekliyor olabilir ama birisinin yardımına ihtiyacım var. Bu konu iyi oldu. Bende program kapanıyor belki de Windows 11 diye bilmiyorum. Adım adım yazacağım eğer denemek isteyen olursa @Addvar @Lodge @SDemir @ReznooW

1. Buradan release zip indirip bir klasörü çıkarıyorsunuz. Release 6.0 English Patch · 7Brandyn7/Magpie

2. Magpie açıp ilk ekrandan FSR seçiyorsunuz.
Screenshot_2.png

3. Herhangi bir oyuna girip oyun çözünürlüğünü düşürüyorsunuz. Örneğin monitörünüz 1920x1080 ise onu 1600x900 veya 1366x768 yapıp pencereli veya çerçevesiz yaptıktan sonra ALT+F11 yapıyorsunuz veya programda start-in tuşuna basınca otomatik ekranı genişletmesi gerekiyor.

Bende Windows 11 diye mi olmuyor bilmiyorum, bir sıkıntı var çözemedim. Reddit konusunda bayağı bir kişi yapıyor şu anda. WinRT Capture kapanırsa GDI de denenebilir.

AMD desteğini beklemek dışında tüm oyunları harici olarak destekliyor olabilir ama birisinin yardımına ihtiyacım var. Bu konu iyi oldu. Bende program kapanıyor belki de Windows 11 diye bilmiyorum. Adım adım yazacağım eğer denemek isteyen olursa @Addvar @Lodge @SDemir @ReznooW

1. Buradan release zip indirip bir klasörü çıkarıyorsunuz. Release 6.0 English Patch · 7Brandyn7/Magpie

2. Magpie açıp ilk ekrandan FSR seçiyorsunuz.
Eki Görüntüle 1128277

3. Herhangi bir oyuna girip oyun çözünürlüğünü düşürüyorsunuz. Örneğin monitörünüz 1920x1080 ise onu 1600x900 veya 1366x768 yapıp pencereli veya çerçevesiz yaptıktan sonra ALT+F11 yapıyorsunuz veya programda start-in tuşuna basınca otomatik ekranı genişletmesi gerekiyor.

Bende Windows 11 diye mi olmuyor bilmiyorum, program kapanıyor kendiliğinden bu konuda da yazmıştım. Reddit konusunda bayağı bir kişi yapıyor şu anda. WinRT Capture kapanırsa GDI de denenebilir.

Ben de Windows 11 kullanıyorum. Sanırsam pogramın yaptığı düşük çözünürlüğü, kullanılan çözünürlüğe en az kayıpla çıkarmak.

Ben de Windows 11 kullanıyorum. Sanırsam programın yaptığı düşük çözünürlüğü, kullanılan çözünürlüğe en az kayıpla çıkarmak.

Evet FSR ve DLSS'in de temel prensibi bu aslında. Bu Magpie yapan kişi kaynak kodlarını eklemiş Reddit konusunda gördüğüm kadarıyla yapanlar var ama bence kendiliğinden kapanıyor alt+F11 yapınca. Çalıştırabilsem ekran görüntülerini alıp inceleme yapacaktım. Birisi böyle ekran görüntüsü atmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı