AMD FidelityFX Süper Çözünürlük 3 (FSR3) 29 Eylül'de resmi olarak piyasaya sürülecek

5600XT de kullanma şansım var mı? Yoksa kirpil misin kirpil misini mi kullanabiliyorum?

Hocam FSR 3 kullanacaksınız ama, Frame Generation Kullanamayacaksınız.

Hocam zaten 3-4 güne geçerim. Güzel iş başarmışlar gibi görünüyor, eğer gerçekten iyiyse FSR 4.0 DLSS 4.0'a tamamıyla rakip olabilir.

YouTube'da testler yayınlanınca görürüz hocam. 2 kat FPS az değil.
Aynen hocam inşallah diyorum iyi olur. Olay olur yoksa.

Hiç yokdan iyidir. Test ederseniz en iyi o şekilde anlaşılır. Veya videosu düşünce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok güzel FPS artıyor 3000 serisinde de ve görüntü kalitesi 1080p de hiç kötü değil ben çok beğendim. Sadece biraz blurluk var onu da keskinlik arttırarak çözersin, gayet başarılı. En net CP77 oyunununda görürüz.

Onda yok şuan Forspoken'da var

@FakirSincap @403377 Görüntü'de yürürken biraz bulanma var gibi ama, en düşük ayarda olduğu içinolabilir şu an yükseğe çekemiyorum nedense demo olduğu içinmi acaba.
Zamanla gelişir o da. Hocam FMF açabilmek için FSR 3 açmak zorunlu mu bu arada? Yoksa FG tarzı ayrı bir teknoloji mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok güzel FPS artıyor 3000 serisinde de ve görüntü kalitesi 1080p de hiç kötü değil ben çok beğendim. Sadece biraz blurluk var onu da keskinlik arttırarak çözersin, gayet başarılı. En net CP77 oyunununda görürüz.

Onu ben Motion Blur açıkmış kapattım biraz çözüldü.

Geri
Yukarı