AMD FSR nasıl yüklenir?

TinyDude

Decapat
NVIDIA GeForce 10 serisi bir ekran kartına sahibim. Resmi sitede de belirttikleri üzere GeForce 10 ve 16 serileriyle uyumluymuş bu teknoloji. Hatta Pek çok kişi bu kartlarla bu özelliği test bile etmiş 😕 Biz bu özelliği nasıl yükleyip kullanabiliriz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA GeForce 10 serisi bir ekran kartına sahibim. Resmi sitede de belirttikleri üzere GeForce 10 ve 16 serileriyle uyumluymuş bu teknoloji. Hatta Pek çok kişi bu kartlarla bu özelliği test bile etmiş 😕 Biz bu özelliği nasıl yükleyip kullanabiliriz acaba?
Ekran kartı tam model nedir?

Hocam indirilen bir şey değil diye biliyorum. Bu özellik destekleyen oyunların ayarlarında olacak diye biliyorum.
Amd sürücü güncellemesi yayınlamış , bu özelliği yükleyebilmek için. Ama onu indirip yüklemeyi denediğimde " desteklenmeyen donanım saptandı " gibi bir hata verdi
GTX1070 kullanıyorum. Anno 1800 FSR destekli. Oyun geçen günlerde güncelleme aldı fakat FSR ayarı yapılamıyor.
Oyunun güncelleme alması yeterli olmuyor galiba üstat. Mesela Warzone'a DLSS desteği gelmişti ama insanların bunu kullanabilmesi için sürücü güncellemesi yapması gerekiyordu.

Şimdi Amd sürücü güncellemesi yayınlamış FSR için. Ama şuan yüklenemiyor nedense 🙁

Son düzenleme:
Amd sürücü güncellemesi yayınlamış , bu özelliği yükleyebilmek için. Ama onu indirip yüklemeyi denediğimde " desteklenmeyen donanım saptandı " gibi bir hata verdi

Oyunun güncelleme alması yeterli olmuyor galiba üstat. Mesela Warzone'a DLSS desteği gelmişti ama insanların bunu kullanabilmesi için sürücü güncellemesi yapması gerekiyordu.

Şimdi Amd sürücü güncellemesi yayınlamış FSR için. Ama şuan yüklenemiyor nedense 🙁

Hocam ben oyunu Türkçe yama yapmıştım. Oyun dosyalarını doğruladım ve FSR ayarı geri geldi. Zaten Nvidia kullanıcıları ekstra bir şey yüklemeyecek sanırım. Oyunun güncellenmesi lazım. Yalnız ben ultra kaliteye alınca FPS artışı görmedim.

Arkadaşlar ben 1650 ekran kartı kullanıyorum bir şey kurmam gerkiyor mu?

AMD sürücü güncellemesi yayınlamış, bu özelliği yükleyebilmek için. Ama onu indirip yüklemeyi denediğimde " desteklenmeyen donanım saptandı " gibi bir hata verdi.

Şimdi AMD sürücü güncellemesi yayınlamış FSR için. Ama şu an yüklenemiyor nedense 🙁

Ben de arkadaşın aldığı hatayı aldım. Yüklemek zorunda mıyım? NVIDIA 1650 kart kullanıyorum.

Geri
Yukarı