AMD FX 4300 Uyumlu Soğutucu Önerisi

M50B28

Kilopat
Başlıkta belirttiğim gibi AMD FX 4300 kullanıyorum. Soğutucu ise Athlon II X3 450 stok soğutucusu. İdare ediyor beni oyun sırasında 65-69 derecelerde dolanıyor ama tabi bu sırada fan devri 5600 RPM kadar çıkıyor. Çok gürültü yapıyor artık. Düzgün bir şey alayım ileride bir güncelleme yaparsam da kolaylık sağlasın bana diyorum.

Anakartım Asrock N68 VS3 FX.

Sizce hangisi daha iyi duruyor? Önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Link attıklarınız stok soğutucular. Fanların küçük olması RPM'i artırdığından aşırı ses yapıyorlar ve yeri geldiğinde yetersiz kalıyorlar. Sıfır soğutucu tercih etmek daha iyi olacaktır.

Link attıklarınız stok soğutucular. Fanların küçük olması RPM'i artırdığından aşırı ses yapıyorlar ve yeri geldiğinde yetersiz kalıyorlar. Sıfır soğutucu tercih etmek daha iyi olacaktır.
Hocam soğutucuları görüntülerine göre seçtim şuan kullandığım küçük alüminyum bir soğutucu olduğundan bunlar işimi görür gibime geldi. 3 ve 4 numaralı linktekiler stok olmaması gerek. Özellikle 3 numaranın garantisi devam ediyor ve sıfır fiyatı 100 120 TL civarı. Ona ne dersiniz ?

Hocam soğutucuları görüntülerine göre seçtim şuan kullandığım küçük alüminyum bir soğutucu olduğundan bunlar işimi görür gibime geldi. 3 ve 4 numaralı linktekiler stok olmaması gerek. Özellikle 3 numaranın garantisi devam ediyor ve sıfır fiyatı 100 120 TL civarı. Ona ne dersiniz ?
3. attığınız diğerlerine nazaran daha iyi. Bütçeniz daha da artıramıyorsanız eğer tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı