AMD FX-6100 255 Derece

Canım kardeşim işlemcinizin 255 derece olup ta o değeri ölçebilmenize imkan yok. Açtığınız konunun başlığı fazlasıyla absürt zaten. Dediğim gibi işlemci 85-90 dereceyi geçti mi bileşenlere zarar vermemek için sistem kendini kapatır. Msı afterburner ile sisteminiz arasında bir uyumsuzluk olabilir.
85-90 derecede kapanmaz. Her işlemcide o değer değişir.

Genellikle
Ben zaten 85-90 derecede kapanır demedim 85-90 dereceyi geçtimi kapanır dedim dikkatli okumamışsınız anlaşılan.
Konumuz bu değil ayrıca sonuçta işlemci 220 derecede iken sistem çalışacak değil ya asıl vurgulamak istediğim nokta bu konuyu çarpıtmanın lüzumu yok.

Genellikle
ben de zaten 85-90 derecede kapanır demedim 85-90 dereceyi geçtimi kapanır dedim dikkatli okumamışsınız anlaşılan.
Konumuz bu değil ayrıca sonuçta işlemci 220 derecede iken sistem çalışacak değil ya asıl vurgulamak istediğim nokta bu konuyu çarpıtmanın lüzumu yok.

Genellikle

Ben zaten 85-90 derecede kapanır demedim 85-90 dereceyi geçtimi kapanır dedim dikkatli okumamışsınız anlaşılan.

Genellikle

ben de zaten 85-90 derecede kapanır demedim 85-90 dereceyi geçtimi kapanır dedim dikkatli okumamışsınız anlaşılan.
Arkadaşlar aloo? Yazımı okumadınız ya da anlamadınız sanırım? Sensörler sıkıntılı olduğu için 255 derece gösteriyor diyorum aslında 255 olmadığını ben de biliyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı