AMD FX 6100 Sistem Toplama

BirolOZTURK

Hectopat
Arkadaşlar vatan bilgisayara gittim. Bütçemin fazla olmadığını ve bana fiyatının az miktarda bi liste yapmasını rica ettim. Ordaki çalışanlardan çıkardığı liste nasıl? Sizce GTA V oynayabilir miyim?

Ekran kartı: Sapphire r7 265 Dual-x GDDR5 2gb 256bit Amd Radeon DX11.2
İşlemci: Amd fx x6 6100 soket am3+ 3.3ghz 14mb Önbellek 32nm
Anakart: Msi 970A-G43
Ram: Gskill 8gb (2x4gb) Sniper DDR3 1600mhz CL9 dual kit ram
Kasa: Xigmatek asgard pro pure black editon 80 plus 600W
HDD ve CD-ROM bende var. Onları kullanıcam. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoya bakarsan iyi bir grafikte 45 fps alabiliyorsun.

Bütçen ne kadar sen bize onu söyle en baştan :)
Vatan'ın çalışanlarına şahsen ben güvenmem. Kendi ürünlerini bile bilmeyen çalışanlarla dolu olabiliyor.

Düzenleme: Takriben yazılan parçaların toplamından 1500-1600 lira kadar bütçen olduğun çıkıyor.

Son düzenleme:
LakZ0G.png
şöyle bir sistem topladım sana bütçeni aşarmı bilemem. RAM olarak 4 GB RAM yaptım az bütçen varmış zaten yeter sana daha sonradan alırsın 4 GB RAM. Güzel bir sistem oldu bence. Grand Theft Auto 5 performansı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan izleyebilirsin.

teknokan arkadaşın önerdiği güzel. fakat ekran kartını sapphire alma asus al.

Sonradan sisteme 4 gb ram, ssd, fan alırsın. seni 3 sene götürür.

Şu anda kullandığım ekran kartı Sapphire r9 270. soğutması berbat olduğu için almasın. Kart boştayken neredeyse 50 derece. Sapphire'den uzak durun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı