Çözüldü AMD Fx 6300 ve HD 7850 ile FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asmmeto55

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir sistem topladım sistem şu:
  • Cpu:Amd fx 6300 3.5ghz 6 çekirdek
  • Gpu:Amd radeon hd7850 dual x oc. 2gb 256bit
  • Ram:8gb
  • Anakart:Gigabyte 970A-DS3P
Sorum şu ki sistemi aldığım günden beri tüm oyunlarda ultra low farksız 60 fps den sürekli 50 ye düşüyor ve v-sync açık sorun ne olabilir ? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımınız için hepinize çok teşekkür ederim. Windows 8. 1.5 gb güncelleme vardı onları yaptım ve sorun çözüldü.
Maalesef oyunlar korsan. ;) Ondan mı dersiniz hocam?

Arkadaşlar ekran kartı kutusundan Crossfire diye bir şey çıkmıştı acaba faydası olur mu?

CrossFire köprüsü çıkar o başka şey için. 2. ekran kartını takıp CrossFire yapıyorsun %50 performans artıyor. Aynı ekran kartından 2 tane alman lazım.

Teşekkürler hoca, bizde 1 tane var. :)

Hocam bir şey soracağım ama benim bilgisayarda SSD yok bir de 420 Watt PSU var bundan olabilir mi?

Arkadaşlar lütfen SSD ve PSU fark eder mi? SSD yok ve PSU 420W maalesef.

Öncelikle CPU kullanımı, CPU kullanımı, sıcaklık değerlerini bizimle paylaşmanız gerek. Tüm bunlardan önce varsa bir TV'de veya bir monitörde 1080P dener misiniz? Büyük ihtimalle darboğaz yaşıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı