AMD FX-6300 ve R9 270X Gaming Bilgisayarı

Eğer ekran kartı için 200 USD üstü bir bütçeniz varsa bence 7000 serisinden uzak durun. R serisi ekran kartları yeni driver destekleri ile çok iyi konuma gelecektir.
Sizce ne almam lazım?

- - - Güncellendi - - -

Nerede oturuyorsunuz? Soruyorum çünkü 700$ tutan sistem 1500$ tutunca üzülmeyin.
Şu yeni olan yaklaşık 900$ tutuyor. Benim için iyi açıkçası.

Benim demem o ki ülke/şehir olarak nerede oturuyorsunuz? Amerikada oturmuyorsanız o fiyatların tamamı geçersiz olduğunu ve alsanız bile gümrükten geçmeyeceğini biliyorsunuz değil mi?

Bende düşündüm onu. Amazon veya Ebay'dan şanslıysam Türkiye Ankara'ya shipment bulabilirim diye. Ama yeniden düşününce saçma geliyor kulağa. Düşündüğümden biraz daha pahalı olur sanırım.

Bu siteyi kulanma amacım ilk önce genel anlamda parçaları çabuk ve kolay seçmekti şimdi biraz oturdu yerine. Türkiye'den bakmaya başlıcam sanırım şimdi. Peki sizce hangisi daha iyi ilk yaptığım mı ikincisi mi, değişiklik olcaksa ne olmalı?

Tamam dediklerinize bakacağım vatandan teşekkürler :)

- - - Güncellendi - - -

2. sistem üzerine;
FX-8320, R9 280X(ekran kartı), 1TB Barracuda(HDD), Corsair 400R+750W alırsanız on numara sistem olacaktır.

R9 280X hariç diğer hepsi tamam fakat kasanın dizaynını sevmiştim 2. toplama da ve R9 280x vatanda yok malesef :/

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı