AMD FX-8150 ve GTX 650 Ti düşük performans

Ryha

Centipat
Öncelikle sistemimi yazayım;

Anakart: ASUS M5A97 R2.0
İşlemci: AMD FX-8150 3.6 GHz Core 8
Ekran kartı: GTX 650 Ti boost / 2 GB

RAM: 8/4+4/ GB Corsair XMS
SSD: SanDisk Plus 120GB
HDD: Seagate Barracuda 7200 // 500GB
HDD: Toshiba DT01aca050 500GB
Power: 500W +80

Öncelikle arkadaşlar abiler kardeşler W10 (64 Bit) son sürüm bir sisteme sahibim. siz sormadan bütün driverlerlar güncel ve her şey olması gerektiği gibi. GPU, CPU yeni temizlendi ve macunları düzgünce sürüldü, CPU soğutmak için çok güclü bir soğutucu kullanıyorum, kule tipi diyorlar 6 adet bakır ile yalıtım yapılıyor. Bilgisayarım 2 senelik, daha dün format atıldı. Kullanımda hiçbir sorun yaşamıyorum fakat Smite gibi bir oyunda bile aldığım FPS 60 ve anlamsız donmalar takılmalar oluyor. Normal şartlarda bu sistemle daha kötü işlemci kullanılan testlere ve videolara baktım benim şu anki sistemimden kat kat iyi performans sergiliyorlar. Bütün ayarlarım her şeyim güncel ne yapmam gerekiyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Düne kadar 170-200 FPS aldığım oyundan bugün 50 FPS zor alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Bilgisayarın sabit kullanımdaki değerlerini de fotoğraf olarak sergiledim. Oyunlarda Max 55 derece CPU // 50 derece GPU sıcaklığı alıyorum.
SSD 45 - HDD 35 anakart 35 derece lik değerlerde seyrediyorlar. Bilgisayarımın yan kapağı açık güzel bir hava silkilasyonu mevcut.

Dosya Ekleri

• W.png
    W.png
    53,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı