AMD FX 8350 - RX 570 sistem Assetto Corsa oynatır mı?

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Selam böyle bir sistem var, işlemci ile bilgim yok RX 570 ile oynayabilir fakat işlemciyle ilgili bilgi sahibi değilim. Assetto'da arkadaşım gazlamak falan istiyor, sanırım modlu oynayacak. BMW falan süreceğim diyor kasmadan oynatır mı işlemci, nasıl?

• AMD FX(tm)-8350 eight-Core Processor.
  • RX 570.
  • 16 GB RAM.

Selam böyle bir sistem var, işlemci ile bilgim yok RX 570 ile oynayabilir fakat işlemciyle ilgili bilgi sahibi değilim. Assetto'da arkadaşım gazlamak falan istiyor, sanırım modlu oynayacak. BMW falan süreceğim diyor kasmadan oynatır mı işlemci, nasıl?

• RX 570.
  • 16 GB RAM.

• minimum:
    • işletim sistemi *: Windows 7 SP1 - 8 - 8.1 - 10.
    • işlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHz, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz.
    • bellek: 2 GB RAM.
    • ekran kartı: DirectX 10.1 (e. G. AMD Radeon HD 6450, NVIDIA GeForce GT 460)
    • DirectX: sürüm 11.
    • ağ: genişbant internet bağlantısı.
    • depolama: 15 GB kullanılabilir alan.
    • ses kartı: ıntegrated.
    • VR desteği: steamvr or Oculus PC. Keyboard or gamepad required.

• önerilen:
    • işlemci: AMD six-Core CPU, Intel Quad Core CPU.
    • bellek: 6 GB RAM.
    • ekran kartı: DirectX 11 (e. G. AMD Radeon 290X, NVIDIA GeForce GTX 970)
    • depolama: 30 GB kullanılabilir alan.
    • Açar. Yaşnız artık Steam Windows 10 altında çalışmıyor mesela Windows 7 veya 8.1 ile şu an oyanamazsın galiba.

• minimum:
    • işlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHz, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz.
    • bellek: 2 GB RAM.
    • ekran kartı: DirectX 10.1 (e. G. AMD Radeon HD 6450, NVIDIA GeForce GT 460)
    • depolama: 15 GB kullanılabilir alan.
    • VR desteği: steamvr or Oculus PC. Keyboard or gamepad required.

• önerilen:
    • işlemci: AMD six-Core CPU, Intel Quad Core CPU.
    • bellek: 6 GB RAM.
    • ekran kartı: DirectX 11 (e. G. AMD Radeon 290X, NVIDIA GeForce GTX 970)
    • depolama: 30 GB kullanılabilir alan.
    • Açar. Yaşnız artık Steam Windows 10 altında çalışmıyor en az mesela Windows 7 veya 8.1 ile şu an oyanamazsın galiba.

Biliyorum özellikleri işlemci ne onu bilmyşroum concent Manager'den oynayacak ondan normal asetto oynamaz Online istiyor yüksek ayar yapmam yeter ki gazlasın.

• RX 570.
  • 16 GB RAM.
Online modu çok sıkıntılı, 3060 ve i5 12400F sistem kullanırken bile drop giriyordu sık sık, internetten dolayıda olabilir tam emin değilim ama. Bu arada internet kafedeki sistem bu dediğim.

Online modu çok sıkıntılı, 3060 ve i5 12400F sistem kullanırken bile drop giriyordu sık sık, internetten dolayı da olabilir tam emin değilim ama. Bu arada internet kafedeki sistem bu dediğim.

Online sıkıntı evet R5 7640 HS var 4060 var ama RAM 90 geçti mi başlıyor drop yemeye hemen benşm ayarlarım bayağı yüksek fslan o ayrı da.

Yeni konular

Geri
Yukarı