AMD FX 8350 sisteme ekran kartı tavsiyesi

salih becer

Hectopat
Selamlar,
AMD FX 8350 işlemci.
DDR3 1600 MHz 16 GB RAM.
ASUS M5A99X Evo r2.0 anakart.
ASUS NVIDIA GTX 660-TI top (150 Watt)
600 Watt PSU.

Ekran kartını değiştirmek istiyorum fakat şu darboğaz meselesi kafa karıştırıyor. Forumda çok şey yazılmış ama net bir şey yok. Malum bütçe kısıtlı yeni sistem almak zor. Bu sisteme ekran kartı tavsiyesi bekliyorum. Niyetim RX570, RX580, GTX 1050 Ti, GTX1060 kartlardan birini almak.

RX580 8 GB alıp kullanabilirsin. 1080P'de darboğaz olmaz. GTX 1060 ve 1050Ti'ya para dahi vermeyin. Çünkü performansları çok düştü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir ara 6-7 ay RX590 kullandım dar boğaz sorunu yaşamadım sonra sistemi komple değiştim indirim zamanında, bence 590 a kadar çıkabilirsin ileride sistemi yenilediğinde en azından seni idare edecek bir kart olmuş olur.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim sanırım rx580 olabilir gibi. 4 yada 8 gb olması fark eder mi bu sistem için?
Eğer imkanın varsa 8GB al. 8GB'lıkta oyunlar 2 kat fazla VRAM'den dolayı daha rahat çalışacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı