AMD FX 8350 Tabanlı Sistem Toplama

Alper Atlıhan

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte Z170 Gaming K3/İşlemci: İ7 7700K/Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 Evo/Ekran Kartı: Asus R7 265/Ram: Crucial Ballistix Spor 16GB DDR4/Depolama: Samsung 850 EVO 250GB-Seagate Barracuda 1TB+500GB/PSU: Zalman ZM600-LX/Monitör: Asus TUF VG249Q1R/Klavye: Rampage Spectra R5/Fare: MSI DS100
Merhaba arkadaşlar 5-6 yıllık emekterdan sonra AMD sistem toplamaya karar verdim. Bütçem en fazla 2600 TL olduğu için şöyle bir sistem topladım:
2600tl-sistem-png.80391

Sorularım:
1. Bu sistem ile GTA V oyununu akıcı bir şekilde oynayabilirmiyim?
2. R9 280X TRI-X büyük bir ekran kartına benziyor. Kasaya sığmama gibi bir sorun olur mu?
3. Bu sistem için seçtiğim psu yeter mi?
Herkese şimdiden yorumları için teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• 2600TL Sistem.png
    2600TL Sistem.png
    35,7 KB · Görüntüleme: 396
GTA V akıcı bir şekilde oynarsın, PSU fazlasıyla yeterli ve CF yapmayı düşünmüyorsan 550W sana yeter.Kasayada sıgar. Birde R9 380'ni beklemelisin.
R9 380 ekran kartının fiyatı yüksek gibi duruyor ama beklemekten zarar çıkmaz. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Ekran kartı için R9 380'i bekle. Ayrıca 8350'ye O.C. için TX3 Evo yetmeyebilir. 700W güç kaynağı gereksiz. 12V kanalından 550W civarında güç veren bir PSU ile değiştirebilirsiniz. Bana kalsa zaten i5 4460 ile oyunlarda daha akıcı bir şekilde oynarsınız. Vatan Bilgisayar zorunlu mu ? Yoksa online satış sitelerinden de alabilir misiniz İnventus, Sinerji gibi ?

Bu da İnventus'tan.

@Buğra tulpar arkadaşın sistem ile neredeyse aynı. Fiyat farkının sebebi ise anakart. H81M-P33 alınırsa aynı fiyata denk geliyor. Ancak anakart içinde bir miktar para ayırmanızı öneriyorum.

Dosya Ekleri

• pc.jpg
    pc.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 272
Ekran kartı için R9 380'i bekle. Ayrıca 8350'ye O.C. için TX3 Evo yetmeyebilir. 700W güç kaynağı gereksiz. 12V kanalından 550W civarında güç veren bir PSU ile değiştirebilirsiniz. Bana kalsa zaten i5 4460 ile oyunlarda daha akıcı bir şekilde oynarsınız. Vatan Bilgisayar zorunlu mu ? Yoksa online satış sitelerinden de alabilir misiniz İnventus, Sinerji gibi ?
Online satış sitelerinden bugüne kadar birçok kez alışveriş yaptım. Benim için sorun olmaz. Fiyatlar dahamı uygun oluyor inventustan toplarsak?

Online satış sitelerinden bugüne kadar birçok kez alışveriş yaptım. Benim için sorun olmaz. Fiyatlar dahamı uygun oluyor inventustan toplarsak?
Sinerjinin fiyatları oldukça uygun. Üst tarafta sistem önerileri yaptık senin için.

Neredeyse hiçbir fark olmadı sadece tek modül adam akıllı RAM bulamadım Sinerjide :D Yolladığım sistemi alabilirsin. İnventus tavsiyemdir.

Dosya Ekleri

• pc.jpg
    pc.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 252
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı