AMD FX-8350 ve GTX 970 Tabanlı Sistem Aldım

assasing1905

Kilopat
Daha fazla  
Anakart: Asus M5A99FX Pro R2.0 (1 PCI, 1 PCI-E x1, 4 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
CPU: AMD FX-8350, 4334 MHz (20 x 217)
Görüntü Bağdaştırıcısı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) 256bit directx 12
Bellek: Kingston Hyperx 8 GB DDR3 2133
256 SSD, hardisk ve corsair kasa vb...

Oyun için ideal mi ? Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Vatan'dan aldım fiyat 3500 TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu Cumartesi alıcam FX 8350 ayıptır söylemesi hocam. Sisteminize gelirsek gayet iyi herşeyden önce işlemcide marka takıntınız olmasın. Ekran Kartında mutlaka Ndivia al çünkü optimazyon sıkıntısı var AMD cehpesinde. Benim söyliyeceklerim bu kadar hayırlı olsun.

Arkadaşlar, bu sitem 2017 yılına kadar çıkan oyunları kaldırır mı ? Şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar bu sitem benim 2017(dahil) yılına kadar çıkan oyunları kaldırırmı şimdiden tşkler
Kaldırmasını bırak hemde ultra ayarlarda. Bu bile sana fazla gelir anlıyacağın. Aslında ihtiyacına göre almalıydın.
Örnek verirsem: Sen grafiklere önem vermiyorsun low bile yeter bana diyorsan gidip GTX 970 alman mantıksız. Ama ben oyunları ultra oynayacağım dersen sonuna kadar bunu al derim.

Kaldırmasını bırak hemde ultra son ayarlarda.Bu bile sana fazla gelir anlıcağın aslında ihtiyacına göre almalıydın.
Örnek verirsem: Sen grafiklere önem vermiyorsun low bile yeter bana diyorsan gidip gtx 970 alman mantıksız. Ama ben oyunları ultra oynucam dersen sonuna kadar bunu al derim.

Kaldırır yani teşekkürler. Ozan kardeş bu kart yeni çıkmış görünce ileriye dönük olsun dedim. 2017 yılına kadar götürsün, oynatsın yeter. 2017 yılında çıkan oyunları bu kart belki zor açar ama yinede sağlasın. İleride birde aynı RAM'den Dual 8 GB alırım rahatlarım İnşaAllah.

M5a99FX ve 8350 alacağına Z97 anakart ve i5-4690 felan alsaydın daha ileriye dönük olurdu. Şuanki AMD işlemciler ve anakartlar eskidi, 2 yıl felan oldu çıkalı ama sistem böylede iyi, çok uzun süre oyunlarda güzel performanslar alırsın hayırlı olsun.

Kaldırır yani teşekkürler Ozan kardeş bu kart yeni çıkmış görünce ileriye dönük olsun dedim yani beni 2017 yılına kadar götürsün oynatsın yeter gerçi 2017 yılında çıkan oyunları bu kart belki zor acar ama yinede sağlasın
ileride birde aynı remden dual 8 GB atarım rahatlarım İnşaAllah
Bu kart sana rahat 2020 kadar götürür. Ha o zamana kadar ne değişir ultrada oynuyosan low düşer onun dışında oynarsın. Zaten günümüzde ki oyunlar belli onun üstünede bence çok fazla çıkılamaz. Mesela Battlefield 4 ve Battlefield hardline grafik olarak aynı çünkü değiştirmeye gerek yok grafikler gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı