Amd FX-8350 X8 4.0 Ghz önerir misiniz ?

GT 630 efsane oldu zaten, ne zaman bir GB vakası hemen GT 630 ön saflarda :D

RB'nin GB değerinin bir halta yaramadığını belirten imam olan bir ekran kartı. GT640 da müezzin... HD5450 de en ön safta. :D

Anlamayanlar için RB: Recep Baltaş ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım sen sistem tavsiyesi istiyor musun? Forumdakilere güveniyor musun? O zaman gelip de burada koca karı masalı anlatma AMD'nin ısındığı falan yok. 2 aydır bu forumdasın ve hala GT630 almak istiyorsun. Biraz bir şeyler öğren.
Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3 İşlemci - Bilgisayar - Hepsiburada.com
Sevgili AMD bana cehenneme çevirmişti Bilgisayarı ilk çıktığı günlerde herkes öneriyordu gaza geldim aldım hatta usta çok ısınıyor dedi daha sağlam fan taktırmıştım 1-2 yıl sonra ne oldu dersin steam den oyun indiriyordum (MW3) uzun sürmüştü bilgisayarı açık bırakıp gittim eve döndüğümde etraf yanık kokuyordu bir gittim işlemciden dumanlar yükseliyor ve işlemci mahvolmuştu:mad:

4 yıl intel kullandım sürekli 2 gün bile açık bıraktığım oldu hala da sapa sağlam duruyor. Acaba ne demek istediğimi bir daha düşün bu arada forumdakilere güvenmediğimi nerden çıkarıyorsun güvenmesem tavsiyelerinizi can kulağıyla dinlermiydim ? AMD ye uzun süredir bu olay yüzünden kin besliyorum ama diyorsunuz ısınmıyor o sorun kalktı ortadan tamam bende ön yargılarımı ortadan kaldırırım sonuçta ölüm kalım meselesi değil ya.

Bu arada konunun fenomeni olan gt630:p u düşük bütçem var diye almayı düşünüyordum çünkü sorduğum çoğu kişi tavsiye ediyordu ben de burda paylaştım :) Yıl başından sonra yavaş yavaş toplıyacağım sonradan saydığım donanımları.

Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3 İşlemci - Bilgisayar - Hepsiburada.com
Sevgili AMD bana cehenneme çevirmişti Bilgisayarı ilk çıktığı günlerde herkez öneriyordu gaza geldim aldım hatta usta çok ısınıyor dedi daha sağlam fan taktırmıştım 1-2 yıl sonra ne oldu dersin steam den oyun indiriyordum (MW3) uzun sürmüştü bilgisayarı açık bırakıp gittim eve döndüğümde etraf yanık kokuyordu bir gittim işlemciden dumanlar yükseliyor ve işlemci mahvolmuştu:mad:.4 yıl intel kullandım sürekli 2 gün bile açık bıraktığım oldu hala da sapa sağlam duruyor. Acaba ne demek istediğimi bir daha düşün bu arada forumdakilere güvenmediğimi nerden çıkarıyorsun güvenmesem tavsiyelerinizi can kulağıyla dinlermiydim ? AMD ye uzun süredir bu olay yüzünden kin besliyorum ama diyorsunuz ısınmıyor o sorun kalktı ortadan tamam bende ön yargılarımı ortadan kaldırırım sonuçta ölüm kalım meselesi değil ya. Bu arada konunun fenomeni olan gt630:p u düşük bütçem var diye almayı düşünüyordum çünkü sorduğum çoğu kişi tavsiye ediyordu bende burda paylaştım :) Yıl başından sonra yavaş yavaş toplıyacağım sonradan saydığım donanımları.
AMD de dediğiniz işlemcide de her hangi bir ısınma problemi olmaz.1-2 yıl diyorsunuz adı üstünde.Termal macun işlevsiz hale gelmiş ısınmaya başlamıştır.Ayrıca bilgisayarı boşta bırakıp gitmekte işlemciyi yakmaz.
Boştayken işlemci neredeyse kullanılmaz.Bir diğer hususta yılbaşından sonra toplayacaksanız 6 ay önceden neden konu açtınız?

AMD de dediğiniz işlemcide de her hangi bir ısınma problemi olmaz.1-2 yıl diyorsunuz adı üstünde.Termal macun işlevsiz hale gelmiş ısınmaya başlamıştır.Ayrıca bilgisayarı boşta bırakıp gitmekte işlemciyi yakmaz.
Boştayken işlemci neredeyse kullanılmaz.Bir diğer hususta yılbaşından sonra toplayacaksanız 6 ay önceden neden konu açtınız?
Arkadaş bende anlamamıştım o gün neden yandı diye ve hiçbir zamanda anlamayacağım yıl başından sonra almayı düşünüyorum bir ekonomik durum iyileşsin donanımları almayı düşünüyorum.

En iyisi elinize para geçene kadar beklemek çünkü o zamana kadar yeni teknolojiler çıkabilir, şuan ki fiyatlar o zamana kadar değişebilir ve F/P oranları değişebilir. Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım. :)

En iyisi elinize para geçene kadar beklemek çünkü o zamana kadar yeni teknolojiler çıkabilir, şuan ki fiyatlar o zamana kadar değişebilir ve F/P oranları değişebilir. Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım. :)
Kesinlikle haklısın ama para elime geçtiği an alıcam çünkü bilgisayar git gide kötüleşmeye başlıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı