AMD FX X6 6300 ve Asus GTX750ti OC Tabanlı Sistem Toplama

TroY

Hectopat
Daha fazla  
Sizlere toplayacağım sistemi göstermek ve bu sistem hakkındaki tavsiyelerinizi merak ediyorum.

Diğer önerilere de açığım özellikle kasa ve ekran kartı hakkında önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bu sistemde herhangi bir uyumsuz parça olduğunu düşünmüyorum ancak eğer böyle bir şeye rastlarsanız da yazın lütfen.
amd fx sistem.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak işlemci haricinde hepsini değiştir bence şu parçaları alman daha mantıklı olacaktır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    76 KB · Görüntüleme: 477
Gtx 750 ti dan r9 270 e sadece 50 lira fark koyarak çok daha iyi f / p ürün koyduğumun farkında bile değilsin çünkü Gtx 750 ti yla r9 270 yanyana bile konulmaz bide o kasayı alırsan çok pişman olursun o kasada ne bi hava sirkülasyonu var ne bi güç kaynağında verimlilik var o kasadaki psunun 12 v kanalından kaç verdiğini bilmeden hemen koyma o kasayı

hiç bilmiyorum 256 bit bir nvidia ile 256 bit bir amd nin fiyatlarını karşılaştırdın mı? Acaba neden 128 bit nvidia ile 256 bit amd neredeyse eşdeğer? sadece 200 mhz lik bir fark için 50 tl verileceğini düşünmüyorum.. AMD almak istemiyorum o yüzden seçimlerim nvidia.

• Bellekleri GSKILL Rjpaws 2x4 8GB 1600 Mhz CL9 Ramleri tercih etmelisiniz
  • İşlemci aynen kalsın.
  • Ekran kartını Sapphire R9 270 Dual-x OC'yi seçmelisin. Ekran kartında bit önemli değildir. Performansa bakmak gerekir.
  • Anakart MSI 970A-G43 yeterli.
  • Kasa olarak CoolerMaster Elite K280 500w yeterli olacaktır.

• Bellekleri GSKILL Rjpaws 2x4 8GB 1600 Mhz CL9 Ramleri tercih etmelisiniz
  • İşlemci aynen kalsın.
  • Ekran kartını Sapphire R9 270 Dual-x OC'yi seçmelisin. Ekran kartında bit önemli değildir. Performansa bakmak gerekir.
  • Anakart MSI 970A-G43 yeterli.
  • Kasa olarak CoolerMaster Elite K280 500w yeterli olacaktır.

Bu sistem çok hoşuma gitti ancak r9-270 in asus modeli sizcede soğutma konusunda daha başarılı değil midir?bu modelden bahsediyorum

Asus gtx 750 ti ile çok bir performans farkı var mı peki?

Ayrıca bu kartlarda VGA yok malesef , benim yeni bir monitör mü almam gerekli yoksa DVI to VGA veya HDMI to VGA dönüştürücüleri mevcut mu?

Son düzenleme:
Asus'un AMD modellerinde Artifact sorunlarına sıkça rastlanıyor. Bu yüzden AMD tarafında Asus önermiyoruz.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı