AMD FX X8 8120 ile CORE I5 3570 FPS Farkı

Günümüzdeki oyunlara i3'ün ve FX4'ün üst seviye CPU'ları bile abileriyle kıyaslandığıında 30 FPS farkı veremeyecekken, neye dayanarak söylemiş acaba bunu merak ettim...

index.php

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya arkadaşlar kim saçmalıyor bunları ? Intel i5 3570K, FX 8350'den daha yavaş. Bir sonraki nesil i7 zaten ki AMD'nin o segmentte ürünü yok.

20-30 FPS nedir ? Ben anlamıyorum. O kadar fazla FPS farkı olsaydı AMD kullanan olmazdı.

Tamam beyler anlaşılan bizim eleman aklında ki fantezisini anlatmış. Herhalde kendisi İntel fan boyu olsa gerek...

Ayarlar yüzünden 60 fspyi geçememiştir. Bir ayar vardı dikey bişey ismini hatırlamıyorum ondan olmasın o:). Aynı ayarlarda değildir bu kadar basit bence...

Arkadaş aynı ayarlarda test etmesi gerektiğini bilmiyormuş, daha doğrusu oyundaki ayarların ne anlama geldiğini bilmiyormuş.
Bence bundan sonra, ona bilgili birisi gözüyle bakma :D Bakkal amca yolunca emin adımlar ile ilerliyor olsa gerek.

Yok öyle bir hamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş aynı ayarlarda test etmesi gerektiğini bilmiyormuş, daha doğrusu oyundaki ayarların ne anlama geldiğini bilmiyormuş.
Benden bundan sonra, ona bilgili birisi gözüyle bakma :D Bakkal amca yolunca emin adımlar ile ilerliyor olsa gerek.

Yok öyle bir hamam.

Aslında iyi çocuktur ama niye böyle oldu bu sefer anlamadım ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı