Amd FX6300 Sistem Toplama

gezer3082

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yarın toplayacağım sistem. Sizden biraz tavsiye alayım dedim.:D Önerilerinizi bekliyorum.

Screenshot_2014-09-05-18-15-45.png

Ramleri 1600 mhz yapın. İşlemci soğutucusunu çıkarın yerine Hyper 103 alın.
İşlemciyi yapabiliyorsanız FX 8320 yapın. Gerekirse SSD'yide çıkarın.
Bu sayede biraz zorlayıp R9 290 Tri-x alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ramleri 1600 mhz yapın. İşlemci soğutucusunu çıkarın yerine Hyper 103 alın.
İşlemciyi yapabiliyorsanız FX 8320 yapın. Gerekirse SSD'yide çıkarın. Bu sayede R9 290x Tri-x alabilirsiniz.
Neden ? Sizce sistem böyle iyi değilmi ?

Mükemmel. Al sistemi. @Soldierdem, yanlış bilgilendirme adamı amd ler en iyi 1866 mhz de çalışır. Sistem sıkıntısız. :)
Teşekkür ederim. Herhangi bir sıkıntı yok değilmi ? Uyumlu hepsi birbirine değilmi ?

Anakartı LE olmayan modelden seç. Birde 60 GB SSD alacağına hiç alma daha iyi bence. Daha sonra para biriktirip en az 120 veya 250 GB'lik bir SSD alırsın.

@gezer3082, Boşver sen onu. sistem iyi. Ayrıca ssd yi çıkarıp r9 290x nasıl alacakmışsın anlamadım. :ROFL:
Yani sonuçta SSD fiyatı 123 TL.:D

Anakartı LE olmayan modelden seç. Birde 60 GB SSD alacağına hiç alma daha iyi bence. Daha sonra para biriktirip en az 120 veya 250 GB'lik bir SSD alırsın.
Ben sadece SSD'ye windows kuracam. Ayrıca neden LE versiyonunu seçme dediniz ?

Hayır bu sistemde iyi fakat daha iyisi olabilir.
İşlemciniz şuan iyi olsada ilerde yeni ekran kartı takarsanız darboğaz olacaktır.
Düzeltiyorum, biraz zorlama ile R9 290 veya R9 280x alırsanız sistem daha uzun ömürlü olur.
@TechBoy biraz daha saygılı olunuz lütfen.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı