Amd FX6300 Sistem Toplama

Bildiğim kadarıyla LE anakartta ön USB 3.0 portları, mosfet soğutması yok. Ve O.C potansiyeli de çok düşük. O yüzden alma dedim. :)

SSD'yi çıkar. Anakartı LE olmayan modelden al. Ekran kartını R9 280X yap.
Neden LE modelini almıyayımki ? SSD'ye sadece windows kuracam benim için yeterli.

Bildiğim kadarıyla LE anakartta ön USB 3.0 portları, mosfet soğutması yok. Ve O.C potansiyeli de çok düşük. O yüzden alma dedim. :)
Tamam. Bana anakart tavsiyesi verebilirmisin ?

Kaliteli anakart ve soğutucularla bunu başarabilirsin. Ayrıca özel seçilmiş 8320 ile çıkılan değerler onlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@gezer3082, Değiştirmene gerek yok. Ama sen bilirsin üst kademe her zaman üstdür. Ama darboğaz söz konusu değil. İleride dediğini 3-5 sene sayıyorum. O zaman çıkan iyi bir ekran kartı işlemciyi gene yoracak. O zaman da o kartlara uygun işlemciler çıkacak.

@gezer3082, Değiştirmene gerek yok. Ama sen bilirsin üst kademe her zaman üstdür. Ama darboğaz söz konusu değil. İleride dediğini 3-5 sene sayıyorum. O zaman çıkan iyi bir ekran kartı işlemciyi gene yoracak. O zaman da o kartlara uygun işlemciler çıkacak.
Yok ya ben değiştirmem sistemi ilerde. Ömrü ne kadar gittiyse.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı