Amd Fx8320 Asus r9 270 Sistem Upgrade

Ümit Metin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba halihazırda bir sistemim var ve elimde 400 tl bütçem var sistemimi upgrade etmek istiyorum sizce hangi parça veya parçalar almalıyım

Anakart: Asus M5A97 R2.0
İşlemci:Fx8320
Ekran Kartı: Asus R9 270
Ram:2x4 Gb 1866 mhz Gskil
Soğutma:Hyper T4
Kasa:Corsair Carbide 80 Plus 550w
SSD: Kingston Hyperx 3k 120GB
HDD:500 GB
Monitör klavye masue falan hepsi iyi ses sitemi var

Sorum şu 400 tl bütcem var sistem upgrade etmek istiyorum ne almalıyım ? veya neler :tırnak:

HDD yetmiyorsa artırılabilir. Ses sistemin iyiyse yerinde olsam ses kartı alırdım onun dışında upgrade yapılabilecek bir şey göremedim ben.

Hocam fıstık gibi sistemin var her türlü oyunu BF4 BF3 vs. üst seviye oyunları ultrada 30 FPS nin altına düşmeden oynarsın bu sistemle. Ama illaki para harcıcam diyorsanız depolama olarak benimde 128GB SSD ve 500GB HDD var ve biraz yetersiz kalıyor. Belki 7200 RPM 1TB veya 2TB lik bir HDD almayı düşünebilirsiniz 500 lük HDD ye ek olarak.

Yada güzel bir kulaklık vs. alabilirsiniz temel olarak bilgisayarda eksik bişey göremedim ben.

Son olarak ise eğer monitörünüz FullHD değilse FullHD monitör alabilirsiniz 400TL ile.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı