AMD FX8320 ve MSI R7 370 Tabanlı Sistem

11 adet model AMD işlemci kullandım, FX 8000 serisinde denemediğim yok diyebilirim.
Bu saatten sonra FX serisi sadece Render gibi yazılım ve uygulamalar için alınabilir.

Oyunu işlemci değil ekran kartınız yani HD 7870, çok daha üst bir ekran kartı takmaya çalışsaydınız, R9 390X gibi o erkan kartından faydalanamazdınız.

FX serisininden bir işlemci alıcaksanız yanında soğutucuda alıyorsunuz İNTEL ile aynı fiyata geliyor.
Arkadasim R9 390x alacak param olsa fx8120 kullanmazdim heralde biraz mantikli seyler yazin lutfen benim bilgisayarimin fiyati neredeyse o ekran karti ile ayni para. Ayrica fx serisi islemciler bana hicbir problem yasatmadi cok sukur witcher 3 fallout 4 felan rahat rahat oynuyorum fallout 4 high ayarlarda cokta guzel oynuyorum.

Arkadasim R9 390x alacak param olsa fx8120 kullanmazdim heralde biraz mantikli seyler yazin lutfen benim bilgisayarimin fiyati neredeyse o ekran karti ile ayni para. Ayrica fx serisi islemciler bana hicbir problem yasatmadi cok sukur witcher 3 fallout 4 felan rahat rahat oynuyorum fallout 4 high ayarlarda cokta guzel oynuyorum.
Demek isteğimiz bu zaten İ5 4460 gibi bir işlemci GTX 980'i besleyebiliyor tek çekirdek hızı önemli günümüzdeki oyunlarda.
Ayrıca İ5 4460 güncel bir işlemci Haswell Refresh mimarisini kullanıyor.
AMD kötü demiyorum Render gibi yazılım ve programlarda gerçekten iyiler halen daha, ZEN gelicek yakında AMD tarafından 4 gözle bekliyorum.

Hatırladığım kadarı ile Kingston V300 serisi SSD'ler sorunlu...
Neresi sorunlu kardes? Ben kullaniyorum tas gibi. Etraftan duydugunuz laflarla lutfen milletin aklini bulandirmayalim. Saygilarimla.

Arkadaşlar laptopdan kurtulup bi masaüstü toplaamk istiyorum aşşağıdaki sistemi toplaamk istiyorum sizce iyi midir. Aynı fiyatı farklı önerileriniz var mı? Şimdiden Teşekkürler.

Eki Görüntüle 112021
Hocam sorman guzel hos ama inan bana anca akilin karisir. Bence kendin direk internetten arasdir. Videolara bak oyun performanslari gozlemle buccene uygun olani al. Biri Intel der Biri Amd der, Kimi biler yazar kimi bilmeyerek sallar. Az para degil iki gun sonra keske sunu almasaydim diyecek hata yapma.

V300 parti parti üretiliyor her ürün gibi. İlk partilerde olan sorun sonrakilerde yok. Alınan yerde eğer ilk parti stoğu kalmışsa sorun olabilir.

@Silinen üye performans sorunu yaşıyordu çoğu kişi.
Hocam kisi diyorsun ama sen kullanmadin. Ha sen kullandiysan ve bizzat yasadinsa haklisin derim. PC performansi sadece SSD e dayali degil. Adam SSD aliyor yeni bir oyun cikiyor sistemi yetersiz SSD e bagliyor. Ben kullaniyorum Kingston V300 Modeli cok guzel daha hic tekleme yapmadi. Kullanan diger arkadaslarimda memnun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı