AMD FX8320 ve MSI R7 370 Tabanlı Sistem

Berwar en iyi sistemi toplamış adamın kafasını niye karıştırıyorsun berwarın sistemini alabilirsin.

FX 6300 kullanıyorum hiç memnun değilim.

Kendi topladığı sistem üzerinde bir seçenek benim önerdiğim. İ5 de alınabilir elbette. Güzel sistem olmuş.
Kendi beğendiğin mesaj dışındakilere kafa karıştırmayın demek yanlış.

Kaç senelik ölü mimari fx'den sistem mi toplanır ya ? Bizzat recep baltaş'ın yorumu: "fx mi kaldı yahu ? Ölü mimari ölü "

Fx8320 kullanıyordum M5A97 le anakartımla beraber. i3 4160 h81m pro-vd anakarta geçiş yaptım işlemci ve anakartım evde bekliyor satmak için ama şunu söylemeliyim oyunlarda 4160 daha iyi iken 4460 çok çok daha iyidir Fx8320 eski soket zaten daha kullanılmaz.

AMD kullanmaya gerek yok ki görmek için sürüsüyle karşılaştirma var seviyelerindeki işlemcilerle bas baya geri işte arkadaşım.

Kaç senelik ölü mimari fx'den sistem mi toplanır ya ? Bizzat recep baltaş'ın yorumu: "fx mi kaldı yahu ? Ölü mimari ölü "
Kardeşim ölü mimari diyorsun da Fx serisi o mimariyle bile intele çok yaklaşıyor tek çekirdekte çok çekirdek de dersen zaten geçiyor. Mimari yenilese intelin tozunu attırır. Lütfen fanboyluk yapma herkes sizin gibi zengin değil herkes intel alamıyor olabilir sırf bu yüzden milletin işlemcisini kötüleyip kafa karıştırma. Bende 8350 var gayet memnum.

Kardeşim ölü mimari diyorsun da Fx serisi o mimariyle bile intele çok yaklaşıyor tek çekirdekte çok çekirdek de dersen zaten geçiyor. Mimari yenilese intelin tozunu attırır. Lütfen fanboyluk yapma herkes sizin gibi zengin değil herkes intel alamıyor olabilir sırf bu yüzden milletin işlemcisini kötüleyip kafa karıştırma. Bende 8350 var gayet memnum.
Ben demiyorum recep baltaş diyor. Herkes intel alamıyor diyip 680 TL'lik amd kullanmakda ciddi ironi olsa gerek !.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne kadar Benchmark skorunda geçse de, tabi çok çekirdekten ve tam kullanımdan kaynaklanmakta, sonrasında olay oyuna geldiğinde bal gibi de geride kaliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı