AMD FX8320 ve MSI R7 370 Tabanlı Sistem

Sistem gayet guzel fiyatida cok iyi ama birazdan intel fanboylari o islemciyi at i3 sunu al diye kafani bulandirmaya baslayacaktir. Bu sistemle suan piyasada bulunan bircok oyunu ultra high arasi ayarlarla oynayabilirsin.
R7 370'le mi ultra high? :ROFL: Tamda dediğiniz gibi i3 alıp, artan parayla ekran kartını yükseltmesini öneriyorum. R7 370 ile ultra high daha şuanki çoğu oyunda bile güzel bir hayal olur. En azından bir R9 390 olursa güzel olur.

En iyisi 4 GB ekran kartı belleğine sahip olan R9 380 + İ3 4130 olacaktır.
r93800000.png

R7 370'le mi ultra high? :ROFL: Tamda dediğiniz gibi i3 alıp, artan parayla ekran kartını yükseltmesini öneriyorum. R7 370 ile ultra high daha şuanki çoğu oyunda bile güzel bir hayal olur. En azından bir R9 390 olursa güzel olur.
Ya sizin gibilere cevap bile vermek istemiyorum fx8120 ve hd 7870 ile gta high ayarlarda oynadim the wtcher 3 high ultra karisimi ayarlarla oynuyorum bilip bilmeden forumlarda okudugunuzla bana yorum yapiyorsunuz ben intel amd nvidia her markanin cihazini kullandim sizin gibi fanboy degilim.

Ya sizin gibilere cevap bile vermek istemiyorum fx8120 ve hd 7870 ile gta high ayarlarda oynadim the wtcher 3 high ultra karisimi ayarlarla oynuyorum bilip bilmeden forumlarda okudugunuzla bana yorum yapiyorsunuz ben intel amd nvidia her markanin cihazini kullandim sizin gibi fanboy degilim.
Pardonda önerdiğim kart R9 390 zaten, neyin fanboyluğundan bahsediyorsunuz?

Hayatinizda kac kere AMD kullandiniz ?
11 adet model AMD işlemci kullandım, FX 8000 serisinde denemediğim yok diyebilirim.
Bu saatten sonra FX serisi sadece Render gibi yazılım ve uygulamalar için alınabilir.

Oyunu işlemci değil ekran kartınız yani HD 7870, çok daha üst bir ekran kartı takmaya çalışsaydınız, R9 390X gibi o erkan kartından faydalanamazdınız.

Kardeşim ölü mimari diyorsun da Fx serisi o mimariyle bile intele çok yaklaşıyor tek çekirdekte çok çekirdek de dersen zaten geçiyor. Mimari yenilese intelin tozunu attırır. Lütfen fanboyluk yapma herkes sizin gibi zengin değil herkes intel alamıyor olabilir sırf bu yüzden milletin işlemcisini kötüleyip kafa karıştırma. Bende 8350 var gayet memnum.
FX serisininden bir işlemci alıcaksanız yanında soğutucuda alıyorsunuz İNTEL ile aynı fiyata geliyor.

AMD alıcaksanız ZEN alın. İntel alıcaksanız SYLAKE alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı