AMD FX8350 4.0 Cooler Master Seidon 120v plus

Keşke 120v plus almasaydın evet sıvı soğutma ancak pompası çok sesli ona dayanabilirsin inşallah.Cooler master hyper 212 evo alsaydın ama sonuçta 120v plus'ta iyi ve oc yapmak için gayet uygun.

kadirg kardeş bundada yapılır anakart zaten direk 4.3 cıkarıyor bıraz daha oynarsam 4.5 yaparım heralde su an stok soğutucusuyla 4.3 alıyorum ayrıca pompa sesı yok soğutucuda bı arkadasımda vardı 3. ayındaydı soğutucu fanı harıc baska ses yok

Stok fanla anakart OC tuşu ile voltajsız 4.1 Ghz çıktım. Kışın güzel oluyor. % 15 performans farkı. İhtiyacım olmadığından normal kullanıyorum. Oyunlarda sıkıntı yaşamadım.
İntel İ3-4150 senin işlemcini döver mavralarına inanmıyorum. Abuk sitelerden garip incelemeleri önüme getiriyorlar. Sentetik testler umurumda değil. Asıl olan benim için oyundur. Windows ve office yazılımı intel HT tabanlıdır. Testler ve C dilide intel tabanlıdır. Neyin kafasını yaşıyorlar bilmem safkan testler bulun bana...
Günlük hayatta sıkıntı ve kasma yaşıyormuyum hayır. Bitti neyin kafası bu...

Stok fanla anakart OC tuşu ile voltajsız 4.1 Ghz çıktım. Kışın güzel oluyor. % 15 performans farkı. İhtiyacım olmadığından normal kullanıyorum. Oyunlarda sıkıntı yaşamadım.
İntel İ3-4150 senin işlemcini döver mavralarına inanmıyorum. Abuk sitelerden garip incelemeleri önüme getiriyorlar. Sentetik testler umurumda değil. Asıl olan benim için oyundur. Windows ve office yazılımı intel HT tabanlıdır. Testler ve C dilide intel tabanlıdır. Neyin kafasını yaşıyorlar bilmem safkan testler bulun bana...
Günlük hayatta sıkıntı ve kasma yaşıyormuyum hayır. Bitti neyin kafası bu...
Kesinlikle katılıyorum, çok ilginç bir şey daha söyleyeyim Amd 1090T Black ile İ7 4770 arasında 3Dsmax ile Render alırken neredeyse hiç bir fark olmuyor, ikisininde Render süreleri aynı. Hatta Render alırken eğer programı Simge Durumuna geçirirseniz bir daha Render bitene kadar büyütemiyorsunuz :D Pratikte aynı performansı gördükten sonra ben daha fazla para bayılmam açıkçası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı