Steam AMD Game Rewards geçersiz kod verdi

Sabura48

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün yeni bir işlemci aldım. Ürünü doğruladım, AMD'nin kendi sitesinden ödül kodunu aldım lakin Steam'de etkinleştirirken geçersiz kod diyor. Napabilirim?

2023-01-17 (1).png

Hocam teknobiyorikten kodu aldım. Amd'nin stesinde teknobiyotik kodunu yazdım ve ürünü doğruladım. Yeniden Amd rewards sitesinden oyun kodu asldım o geçersiz nerede yanlışım var?
Ürünü doğrulamaktan kastınız AMD'nin indirttiği uygulamaysa eğer sadece Steam bağlamanız yetiyor. Oyun otomatik hesabınıza geliyor. Eğer doğrulayıcıyı indirmediyseniz Amd sitesine gidin. Steam'inizi bağlayın ve oyunu seçip doğrulayıcıyı indirin.

Hocam teknobiyorikten kodu aldım. Amd'nin stesinde teknobiyotik kodunu yazdım ve ürünü doğruladım. Yeniden Amd rewards sitesinden oyun kodu asldım o geçersiz nerede yanlışım var?
AMD Rewards sitesinde oyun kodu vermiyor, kod verme eskide kaldı. Steam hesabı bağlayarak alıyorsunuz. Hangi kodu yazdığınızı bilmiyorum ama durum tam olarak böyle.

Bu arada sadece Steam için vermiyor, platforma dikkat edin ve butona tıklayıp giriş yapın o kadar.

Adsız.png

AMD Rewards sitesinde oyun kodu vermiyor, kod verme eskide kaldı. Steam hesabı bağlayarak alıyorsunuz. Hangi kodu yazdığınızı bilmiyorum ama durum tam olarak böyle.

Bu arada sadece Steam için vermiyor, platforma dikkat edin ve butona tıklayıp giriş yapın o kadar.

Eki Görüntüle 1636232
Hocam bende uygulamayı indirdi. Steam ile otomatik bağlanmadı. Nasıl bağlayabilirim. Bende amdnin kendi sitesine yönlendirdi uygulama parekendeci kodunu girdikten sonra. Burada da resimdeki gibi bir kod verdi. O kod steamde çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-17 202516.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-17 202516.png
    191,4 KB · Görüntüleme: 76
Hocam bende uygulamayı indirdi. Steam ile otomatik bağlanmadı. Nasıl bağlayabilirim. Bende amdnin kendi sitesine yönlendirdi uygulama parekendeci kodunu girdikten sonra. Burada da resimdeki gibi bir kod verdi. O kod steamde çalışmıyor.
Steam kodu değil muhtemelen. Etkinleştirme talimatları var onu okuyun.

Aktivasyon anahtarı vermiş. Muhtemelen kodu Steam'e değil de hangi platforma verdiyse orada etkinleştirmeniz gerekli. En olmadı attığın fotoğrafta etkinleştirme talimatları var ona bakın.

Aktivasyon anahtarı vermiş. Muhtemelen kodu Steam'e değil de hangi platforma verdiyse orada etkinleştirmeniz gerekli. En olmadı attığın fotoğrafta etkinleştirme talimatları var ona bakın.
Steam kodu değil muhtemelen. Etkinleştirme talimatları var onu okuyun.
Müşteriye SEGA Anahtar Kullanım Talimatları:
1. Giriş yapın veya Company of Heroes Topluluk Hesabınızı oluşturun. Hesabınız yoksa, COH-DEV adresini ziyaret ederek hesap oluşturabilirsiniz.
2. Steam hesabınızı bağlayın.
3. Sağlanan etkinleştirme anahtarını (SEGA Evrensel anahtarı) girin. Not: SEGA anahtarı, oyun lansman tarihine kadar kullanılamayacaktır.
4. CoH:3 Steam anahtarı daha sonra ekranda gösterilecek/müşteriye verilecek ve daha sonra Steam'de kullanılabilir.

Talimatlar böyle. Steame bağlamayı hallettim ama bu sefer de steam fazla kod girdin diyerek reddediyor :D yarın tekrar deneyeceim teşekkür ederim sizlere.

Oyun muhtemelen ön siparişte olduğu için yayın tarihinde etkinleştireceksiniz. Bende de Forspoken var mesela o da yayın tarihini bekliyorum. Daha öncesinde etkinleşmiyor.
aa ben bilmiyordum ön siparişte olduğunu. Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı