AMD Rewards kodunu nasıl satabilirim?

Salihw

Centipat
Daha fazla  
Bu konuda kafam çok takıldı elimde RE4 kodu var ben almak isteyen kişiye nasıl kodu teslim edebilirm ? Ayrıca Technopat'ta satış konusu açabilir miyim?

Bu konuda kafam çok takıldı elimde RE4 kodu var ben almak isteyen kişiye nasıl kodu teslim edebilirm? Ayrıca Technopat'ta satış konusu açabilir miyim?

Almak isteyen kişiye Discord üzerinden teslim edebilirsiniz. Technopat'ta satış konusu açıp Discord kullanıcı adınızı oraya yazabilirsiniz. 2. el konularında yasak değil.

Tam Steam kod alamıyosunuz diye biliyorum çünkü bende vermedi. Şöyle oluyor AMD Ürün denetleyici uygulamasını açıp doğrulatıyorsunuz sonra hediyeler kısmında ödül için steami bağla yazıyor. Ya AMD hesabınızı ona verir o alır ya da siz onun hesabını girersiniz karar sizin. Bende böyle gösteriyordu öyle varsayım yaptım.

Tam Steam kod alamıyosunuz diye biliyorum çünkü bende vermedi. Şöyle oluyor AMD Ürün denetleyici uygulamasını açıp doğrulatıyorsunuz sonra hediyeler kısmında ödül için steami bağla yazıyor. Ya AMD hesabınızı ona verir o alır ya da siz onun hesabını girersiniz karar sizin. Bende böyle gösteriyordu öyle varsayım yaptım.
Kodu almanizi saglayan ekran karti veya islemciyi amd'nin programi uzerinden onayladiktan sonra steam kodu veriyor, onu paylasayacak

Discord var mı hemen alaym.
Screenshot_5.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı