Steam AMD Game Rewards geçersiz kod verdi

Sabura48

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün yeni bir işlemci aldım. Ürünü doğruladım, AMD'nin kendi sitesinden ödül kodunu aldım lakin Steam'de etkinleştirirken geçersiz kod diyor. Napabilirim?

2023-01-17 (1).png

Ürünü doğrulamaktan kastınız AMD'nin indirttiği uygulamaysa eğer sadece Steam bağlamanız yetiyor. Oyun otomatik hesabınıza geliyor. Eğer doğrulayıcıyı indirmediyseniz AMD sitesine gidin. Steam'inizi bağlayın ve oyunu seçip doğrulayıcıyı indirin.

-

Ben Steam'i bağladım oyunun sitesinde aktivasyon anahtarını girdim herhangi bir key falan vermedi oyun kütüphaneme otomatik mi gelecek yani?

Coh3 daha çıkmadı, çıkınca deneyin kodu.
Steam'de 6 saat sonra çıkacak yazıyor 6 saat sonra kütüphaneme düşer yani doğru mu anladım?

Merhaba arkadaşlar. Bugün yeni bir işlemci aldım. Ürünü doğruladım, AMD'nin kendi sitesinden ödül kodunu aldım lakin Steam'de etkinleştirirken geçersiz kod diyor. Napabilirim?

Eki Görüntüle 1636229
Dostum mailini kontrol eder misin aktivasyon kodunu mailine gönderiyorlar ben de aynı durumu yaşadım maile baktım maile atmışlar.

Son düzenleme:
Steam'de 6 saat sonra çıkacak yazıyor 6 saat sonra kütüphaneme düşer yani doğru mu anladım?

Dostum mailini kontrol eder misin aktivasyon kodunu mailine gönderiyorlar ben de aynı durumu yaşadım maile baktım maile atmışlar.
Hocam o aktivasyon kodu AMD rewards den mi gelen yoksa segadan gelen mi? AMD rewardsten gelen kod steamde geçersiz diyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı