Amd Gaming Evolved ile video çekme

frknzcn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sizlerene bi sorunumu soylemek istiyorum
Amd gaming evolved ile video çekmek isgiyorum gvr yi açıyorum açık gözüküyor sonrada kapatınca o video yu yerinde bulamıyorum.
Ek bilgi: Oyun ici gaming evolved aktif kısaol tusundan aktif ediyorum.

Bende o programı kullanarak video çekiyorum. Senden istediğim biraz dikkatlice bakman çünkü o programın güzel bir özelliği daha var replay gibi bir şey ve çok karıştırılıyor. Açık olduğunda sürekli kayıt halindedir. Mesela sen o zamanlayıcıyı 5 dk olarak ayarladın.(ben öyle kullanıyorum) Oyun oynarken sürekli kayır eder, hafızasında 5 dk'lık görüntü saklar. Eğer sen kaydedilmesini istersen belirlediğin kısayol tuşunu kullanarak oyunda ki son 5 dk'yı kayıt etmiş olursun. Bu ayar yerinede Gaming Evoled ara yüzünden sağ üst köşede ki anahtar simgesine tıklayarak erişebilirsin.

aymOzB.jpg
bu olayımı diyorsun ?

Şimdi video yu çekmeyi başardım ama şuan bir sorunum daha var çektigim video komple siyah pencereli ekrandada denedim tam ekrandada denedim hatta oyun değiştirdim sonuç gene aynı :(

Ben bir türlü çözemedim. Kayıt tuşuna basıyorum ekranda herhangi bir yerde kayda başladığına dair bir işaret yok. Durdurmayı unuttuğum zamanlar oluyor.

Beyler ben birşey soracağım. MSI R9 390X alacağım ve video çekmeyi düşünüyorum. GVR'nin shadow play kadar iyi olmadığını duydum. Ne eksiği olduğunu açıklayabilir misiniz? FPS düşüşlerine falan mı yol açıyor? Fraps gibi değil değil mi :D

Ben bir türlü çözemedim. Kayıt tuşuna basıyorum ekranda herhangi bir yerde kayda başladığına dair bir işaret yok. Durdurmayı unuttuğum zamanlar oluyor.
Kardeşim önce programın arayüzünde video çekme diye bir yazı gelecek.Altında otomatik kayıtı kapat desen bile o yine video çekecektir.Ayarlar kısmından kısayol tuşlarını ayarla.Sonra oyuna gir ve ayarladığın tuşa bas.Sol üstte zaman çıkacak.Videonu çektikten sonra Bilgisayarım kısmından videolara gir.Orada Raptr diye bir dosya olacak.Bu AMD nin uygulamayı ortak yaptığı bir şirket.Sonra Raptr a bastıktan sonra orada oyunların isimleri yazacak.Örneğin GTA 5 çektin ve dosyaya tıkla.Videon orada.İstersen masaüstüne atarsın ya da renderlarsın.Umarım yardımcı olmuşumdur

Benim sorum şu Cs go oynarken kayıt alıyorum kayıt sırasında space tuşuna basınca karakter zıplamıyor ve oturum kaydı yapınız diyor bu ne demek yardımcı olun pls

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı