720p60 video çekme

Majestic(Osman)

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Ben oyun içi videolar çekiyorum. Shadow Play programı ile. Bu videoları Youtube' de 720p60 nasıl yapıcam? Shadow Play ayarlarım ise 720p, 60 kare hızı ve 30 bit hızı. Camtasia ile yapılıyorsa yapabilirim ama hangi seçenek? Kısaca çektiğim videoyu 72060p nasıl çıkartacağım?

Adobe Premiere Pro da düzenlerken 60 FPS çıkış var fakat videonun 60 FPS kayıt olması lazım sonradan çıkması pek bir şey değiştirmez. Dediğin kadarı ile zaten 60 FPS kayıt yapıyorsun o zaman youtube da otomatik algılaması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Premiere Pro yu açıp video formatına göre bir proje oluşturacaksın. Sonra kaydettiğin video yu taşıyarak yada File>Import ile alabilirsin. Proje formatları hakkında geniş bilgim yok onun için pek yardımcı olamayacağım.

Şimdi baktım İngilizcen varsa bu video yardımcı olur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özellikle videoda belirttiği gibi videonun ayrıntılar kısmında frame rate (resim karesi hızı) 'in 60 olması önemli
Edit: Video da Vegas kullanıyor onu hiç kullanmadığım için Premiere önerdim seçim sana kalmış tabi

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı