AMD GeForce Now (0xC0F1103F) hatası çözümü

etlipide

Centipat
Merhaba arkadaşlar. GeForce Now'u denemeye çalışırken bende bu hatayla karşılaştım. İnternette biraz araştırınca NVIDIA'nın kendi forumunda çözümünü buldum. Sırf çözümü anlatabilmek için üyelik açtım şimdi 🙂

Bu sadece AMD'de mi işe yarıyor bilmiyorum, ben AMD kullanıcısı olduğum için başlığı AMD diye açtım. Öncelikle masaüstüne sağ tık yapıyoruz. Görüntü ayarları diyoruz. Sonra aşağı iniyoruz ve "grafik ayarları"na tıklıyoruz. Gözat'a tıklayıp NVIDIA GeForce Now'un kurulu olduğu klasöre gidiyoruz. Bende appdata-local-NVIDIA corporation-GeForce Now-cef klasöründeydi. Sonra buradaki geforcenow'u seçip ekle diyoruz. Listeye eklenince seçeneklerine tıklayıp güç tasarrufunu seçip kaydete tıklıyoruz. Bu aşamadayken oyunu açmayı deneyin GeForce Now üzerinden. Gene aynı hatayı alırsanız kapatmadan tekrar grafik ayarlarına gidin. Bu seferde aynı klasördeki geforcenowstreamer'ı seçip güç tasarrufuna alıyoruz ve kaydediyoruz.Oyuna girmeyi denediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. Şimdi önünüzdeki yüzlerce kişinin ardında sıranızı bekleyebilirsiniz :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. GeForce Now'u denemeye çalışırken bende bu hatayla karşılaştım. İnternette biraz araştırınca NVIDIA'nın kendi forumunda çözümünü buldum. Sırf çözümü anlatabilmek için üyelik açtım şimdi 🙂

Bu sadece AMD'de mi işe yarıyor bilmiyorum, ben AMD kullanıcısı olduğum için başlığı AMD diye açtım. Öncelikle masaüstüne sağ tık yapıyoruz. Görüntü ayarları diyoruz. Sonra aşağı iniyoruz ve "grafik ayarları"na tıklıyoruz. Gözat'a tıklayıp NVIDIA GeForce Now'un kurulu olduğu klasöre gidiyoruz. Bende appdata-local-NVIDIA corporation-GeForce Now-cef klasöründeydi. Sonra buradaki geforcenow'u seçip ekle diyoruz. Listeye eklenince seçeneklerine tıklayıp güç tasarrufunu seçip kaydete tıklıyoruz. Bu aşamadayken oyunu açmayı deneyin GeForce Now üzerinden. Gene aynı hatayı alırsanız kapatmadan tekrar grafik ayarlarına gidin. Bu seferde aynı klasördeki geforcenowstreamer'ı seçip güç tasarrufuna alıyoruz ve kaydediyoruz.Oyuna girmeyi denediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. Şimdi önünüzdeki yüzlerce kişinin ardında sıranızı bekleyebilirsiniz :D
Hocam bende sağ tıklayınca görüntü ayarları yok. Radeon ayarları var.

Hocam direk ayarlardan buraya ulaşmaya çalışsana bir. Ayarların monitör sekmesinde en altta olması lazım grafik ayarlarının. Birde windows kaç kullanıyorsun?
Hocam baktımda hangi radeon sürümü olduğunu bilmiyorum ama eğer bendekindense girin radeon ayarlarına. Altta tercihler olması lazım. Ordan radeon ek ayarlarına tıklayın. Başka bir sekme açılacak. Orda geçişli grafikler uygulama ayarlarına tıklayıp geforce now ve streamer uygulamalarını ekleyip güç tasarrufunu seçin. Böyle deneyin Windows 7 kullanıyorsunuz çünkü galiba o yüzden ilk anlattığım çözümün sizde olmaması normaldir.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. GeForce NOW'u denemeye çalışırken bende bu hatayla karşılaştım. İnternette biraz araştırınca NVIDIA'nın kendi forumunda çözümünü buldum. Sırf çözümü anlatabilmek için üyelik açtım şimdi 🙂

Bu sadece AMD'de mi işe yarıyor bilmiyorum, ben AMD kullanıcısı olduğum için başlığı AMD diye açtım. Öncelikle masaüstüne sağ tık yapıyoruz. Görüntü ayarları diyoruz. Sonra aşağı iniyoruz ve "grafik ayarları"na tıklıyoruz. Gözat'a tıklayıp NVIDIA GeForce NOW'un kurulu olduğu klasöre gidiyoruz. Bende appdata-local-NVIDIA corporation-GeForce NOW-cef klasöründeydi. Sonra buradaki GeForce NOW'u seçip ekle diyoruz. Listeye eklenince seçeneklerine tıklayıp güç tasarrufunu seçip kaydete tıklıyoruz. Bu aşamadayken oyunu açmayı deneyin GeForce NOW üzerinden. Gene aynı hatayı alırsanız kapatmadan tekrar grafik ayarlarına gidin. Bu seferde aynı klasördeki geforcenowstreamer'ı seçip güç tasarrufuna alıyoruz ve kaydediyoruz. Oyuna girmeyi denediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. Şimdi önünüzdeki yüzlerce kişinin ardında sıranızı bekleyebilirsiniz :D

Ben Windows 7 kullanıyorum. Nasıl yapacağım anlatır mısın?

birader ben windows 7 kullanıyorum nasıl yapıcam anlatırmısın

Yeni konular

Geri
Yukarı