AMD GPU Oyun Hediyesi

ömer çağrı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben böyle bir şey duydum ancak doğru mu bilmiyorum. R9 285 ekran kartım var 2 hafta oldu hemen hemen alalı, böyle bir olay varsa hediyeleri nasıl alabilirim? Şimdiden teşekkürler

Aldığınız mağazaya mail gönderiyorsunuz. Ve bunları doldurarak gönderin.
Benim yazdığım vatan için geçerli.

MÜŞTERİ İSMİ SOYADI:
FATURA NUMARASI:
SİSTEME KAYITLI E-MAİL:
SİSTEME KAYITLI TELEFON NO:
ÜRÜN MODELİ :
SERİ NUMARASI:

Birde faturanın fotosunu çekip gönderin.

Son düzenleme:
tekrardan hepinize teşekkür ettim, kodumu aldım ancak beklediğim gibi benim seçimime kalmış 3 oyun değil direk civilization beyond earth verildi benim de dalgımlığıma geldi aktive ettim 170tllik oynamayacağım bir oyun var şuan steam'imde :)

sanırım bana yanlış kodu verdiler. çünkü kodu girdiğimde direk bunu verdi.Herhangi bir şekilde civilization yerine 3 oyun alma şansım var mı? ya da r9 290 serisi bi ekran kartı satın aldığımı sanıp 3oyun(gold serisi)+beyond earth için bir kod vermiş olma ihtimalleri var mı? Eğer öyle ise 3 oyunu nereden seçebilirim? Ve ya eğer bir şansım varsa civilization'u iade edip 3 oyun seçme gibi bir şansım var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı