AMD R9 290 Oyun Hediyesi

bunlardan hangisi seri numarası hayatımda ilk kez masaüstü pc alıyorum..Önceleri hep gamer laptop.bu ikisindende değilse nerede yazıyor tam olarak..

ANAKART Z97 GAMING 3 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

İŞLEMCİ Core i7 4790 Soket 1150 3.6GHz 8MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar

KASA Xigmatek Talon Black Edition Vector 80Plus 750W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

EKRAN KARTI Sapphire R9 290 Tri-X Oc Gddr5 4Gb 512Bit Amd Radeon Dx 11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

DVD Asus Drw-24F1St 24X ± Double Layer Sata Dvd Yazıcı - Vatan Bilgisayar

HDD Seagate 3.5" 1Tb Barracuda Sata 3.0 64Mb Cache 7200Rpm Harddisk - Vatan Bilgisayar

MONİTÖR Asus 23.6" Vn247H Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

RAM Corsair 8Gb (2X4Gb) Vengeance Lowprofile Ddr3 1600Mhz Cl9 Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar

MOUSE (hediye verdiler adamlara söylersen veriyor) DLM-500 GAMING MOUSE - Vatan Bilgisayar

KLAVYE Logitech G510 Gaming Keyboard - Tr Layout - Vatan Bilgisayar (ben alırken 150 liraydı)

Hepsi toplam 3900 türk lirasına mal oldu.. Denedim full ayarlarda oynatmadığı oyun yok.. 60-90 fps arası.. (BF4-SKYRİM-CSGO-GTAIV)

Asus monitör çok güzel tepkime süresi 1 ms olunca hiç iz bırakmıyor piyasadaki en iyi fp ürünü..

HDD ve İşletim sistemi alacak para kalmadı.. Windows 9 çıksın ikisinide beraber alacağım inşallah..

Kasayı cooler master alacaktım ama mid tower olana ekran kartı sığmadı full tower olandada güç kaynağı yok.En uygun kasa bu fotoda kötü gözükmüş ama gerçekte çok şık yan ve üst taraf saydam.Fanları ledli kırmızı ışıklı geceleri harika gözüküyor. Ayrıca üstt araftaki X butonundan açılıyor. Oda led ışıkla süslenmiş..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı