"AMD grafik sürücüsü kurulmadı veya AMD sürücüsü düzgün çalışmıyor" Sorunu

Shel_by

Kilopat
Bilgisayarımı yeni Windows 10 yaptım "Kişisel dosyalarımı & Uygulamalarımı" sakla seçeneği ile bilgisayarımda fps kaybı olmaya başladı. Radeon ayarlarına girmeye çalıştığımda ise görseldeki hatayı almaya başladım oyunlarda deneyeyim dedim csgo'da 120 fps alırken 17 yi görüyorum maksimum çözümü varmıdır bunun ? birde son olarak "Gizli simgeler göster" kısmından "Radeon Ayarları" simgesine sağ tıklayıp > Ekran Kartı Profiline faremi getirip "Performans İçin En İyi Duruma Getir." butonuna basıyorum fakat o ayara almıyor. Bazı yöntemleri denedim googleyi araştırıp fakat olmadı.
390295

Sıfırlama yaparken dosya sakla dediğinizde sürücüleri kaldırıp yeniden güncelleri kurmanız gerekli.
DDU rehberine göre anlatımı uygulayın. Güncel dahili ve harici GPU sürücülerini güncelleyin.
Dediklerinizi yaptım silindi herhalde fakat nasıl geri yükleyeceğim AMD'nin sitesinde aygıt yönetcisinde yazan 2 adı yazdım fakat çıkmıyor.

Bu sorunu Nvdia da yaşamıştım. Bios'dan harici ekran kartini kapatmışım. Sadece dahili grafiği görüyordu. Sonra bios dan halletmistim. Sürücüleri kurmuştum sorunsuzca..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı