AMD grafik sürücüsü kurulmadı veya AMD sürücüsü düzgün çalışmıyor

cannn

Hectopat
Daha fazla  
PC daha yeni aldım markası Dell Inspiron 15 3521. Video tdr failure atikmpag.sys hatası veriyo. Bi de bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?

rwk3f.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bu sorun bende de oldu bilgisayarda aynı :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda hatanın çözümü Video bana aittir :) (reklam a girmiyodur umarım) bu arada format da dçözüm değil :)

bendede aynı hata var ama win10 driverler yükledim olmadı ayrıca masaüstü dün bi program yükledim virüs programı arkadaş önermişti kurdum herşeyi yaptım sonra hiçbir oyun açılmamaya başladı sonra ne denediysen olmadı ne yapacağım ? lütfen yardım edin!!!!

Bu sorun bende de mevcut 18.8.1 versiyonunu kurdum ve aynı yazı şuan ekranda. Sistem Ryzen 5 2400G. APU sistem için ne yapmam lazım. Anakart b450 modeli. Tüm bioslar güncel.
Bu sorun bende de mevcut 18.8.1 versiyonunu kurdum ve aynı yazı şuan ekranda. Sistem Ryzen 5 2400G. APU sistem için ne yapmam lazım. Anakart b450 modeli. Tüm bioslar güncel.
Sorun Çözüldü. Windows 10 pro en son sürüm temiz kurulum yapıldı ve hata ortadan kaltı.

Son düzenleme:
3 aydır aynı sorun var. Maalesef açtığım konulara cevap alamadım. Adrenalin güncellemesi mahvetti. Servise vermeye fırsatım da olmuyor. Son çıkan driveri DDU ile yükleyeyim bir de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı