AMD Güncelleme Hatası

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, AMD'nin 20.1.12 sürümünü ilk olarak güncellemek istedim.
Sonra hata alınca 19.12.2 sürümünü güncellemek istedim gene aynı hatayı aldım hata ise şudur; ''Yükleme için belirtilin dizinde erişim kısıtlamaları olduğundan Radeon Softare yükleme işlemine devam edilemiyor.'' Hiç sıkıntı olmadan hep güncellerdim ilk defa böyle bir hata alıyorum hiç bir şeyinin izninide engellemedim ne yapacağım?

Aynı durum benim başıma da geldi. Kullanmakta olduğum sürücüyü de yükleyemez oldum. 17.12.1 sürümünü indirip yükleyebilirsiniz şimdilik. Başka bir çözüm varsa bilemiyorum.

Bizden kaynaklı bir şey yok değil mi AMD'den kaynaklı?
Herkeste benzer bir hata olduğundan dolayı sanmıyorum bizlik bir şey olacağını. Ayrıca az önce C diskini sıfırladım ve yeniden kurdum sürücüyü hatasız olarak kuruldu. Günler sonra böyle kurabildim. İstersen deneyebilirsin.

Denemez olur muyum malesef ne yapsam fayda etmiyor.
Kurulum başlatılırken dosyaları çıkarmak için bir konum belirliyor. Bu konumu manuel olarak masaüstünde oluşturacağınız bir klasör gösterin. Daha sonra klasöre kurulum dosyaları çıktıktan sonra kurulumu kapatın. Kurulum dosyalarını çıkardığınız klasör içerisinde setup.exe'yi bulup yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilir misiniz?

Kurulum başlatılırken dosyaları çıkarmak için bir konum belirliyor. Bu konumu manuel olarak masaüstünde oluşturacağınız bir klasör gösterin. Daha sonra klasöre kurulum dosyaları çıktıktan sonra kurulumu kapatın. Kurulum dosyalarını çıkardığınız klasör içerisinde setup.exe'yi bulup yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilir misiniz?
Evet denedim lakin gene aynı uyarı hatası çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı