AMD Harici Ekran Kartlı Bilgisayarlarda Adrenalin 2020 Sürücü Sorunu

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Adrenalin 2020 sürücüsünü yüklediğimde harici ekran kartının devreye girmediğini fark ettim. Bu anlatımı PUBG Mobile için yapıyorum.

Hazırlık:
https://www.amd.com/en/support adresinden 19.12.1 sürücüsünü yükleyin

PUBG Mobile geçişli grafik ayarları için
1- Adrenalin 19.12.1 sürücüsünü yükleyin
2- Radeon ayarlarını açın
3- Sistem bölümünden geçişli grafikler sekmesine gelin.
4- Çalışan uygulamalar yazısına tıklayıp kurulmuş profilli uygulamalar yazısını seçin.
5- Gözat düğmesine basın ve X:\Program Files\txgameassistant\ui klasörüne gelin. AndroidEmulator.exe dosyasını seçin (X oyun dosyalarının kurulu olduğu sürücü harfini temsil eder.)
6- Gözat düğmesine basın ve X:\Program Files\txgameassistant\ui klasörüne gelin. AndroidRenderer.exe dosyasını seçin (X oyun dosyalarının kurulu olduğu sürücü harfini temsil eder.)

Bu anlatım sadece PUBG Mobile içindir. Diğer uygulamalarınız için geçişli grafikleri ayarlamak isterseniz 5. adım yerine uygulamanızın kaynak dosyalarını seçmeniz gerekir.
1581437683216.png

Adrenalin 2020 sürücüsünü yüklediğimde harici ekran kartının devreye girmediğini fark ettim. Bu anlatımı PUBG Mobile için yapıyorum.

Hazırlık:
https://www.amd.com/en/support adresinden 19.12.1 sürücüsünü yükleyin

PUBG Mobile geçişli grafik ayarları için
1- Adrenalin 19.12.1 sürücüsünü yükleyin
2- Radeon ayarlarını açın
3- Sistem bölümünden geçişli grafikler sekmesine gelin.
4- Çalışan uygulamalar yazısına tıklayıp kurulmuş profilli uygulamalar yazısını seçin.
5- Gözat düğmesine basın ve X:\Program Files\txgameassistant\ui klasörüne gelin. AndroidEmulator.exe dosyasını seçin (X oyun dosyalarının kurulu olduğu sürücü harfini temsil eder.)
6- Gözat düğmesine basın ve X:\Program Files\txgameassistant\ui klasörüne gelin. AndroidRenderer.exe dosyasını seçin (X oyun dosyalarının kurulu olduğu sürücü harfini temsil eder.)

Bu anlatım sadece PUBG Mobile içindir. Diğer uygulamalarınız için geçişli grafikleri ayarlamak isterseniz 5. adım yerine uygulamanızın kaynak dosyalarını seçmeniz gerekir.
Eki Görüntüle 499617
Hocam rica etsem bunları Adrenalin 2020 20.2.2 sürümü için günceller misiniz? Çünkü sistem bölümünde geçişli grafikler bulunmuyor bende.
20200306_082837.jpg

Hocam rica etsem bunları Adrenalin 2020 20.2.2 sürümü için günceller misiniz? Çünkü sistem bölümünde geçişli grafikler bulunmuyor bende.Eki Görüntüle 510052
Adrenalin 2020 sürücüsünde olmadığı için bu anlatım zaten.
Hocam rica etsem bunları Adrenalin 2020 20.2.2 sürümü için günceller misiniz? Çünkü sistem bölümünde geçişli grafikler bulunmuyor bende.Eki Görüntüle 510052
Adrenalin 2020.4.1 sürücü rehberi. Bundan önceki sürümler sorunlu. 2020.4.1 yükleyin.

Son düzenleme:
Bir üst mesajda konu linki var.

Yeni konular

Geri
Yukarı