amd hd 3450 windows 8.1 driver

Emre Erkahraman

Hectopat
Daha fazla  
upload_2014-5-29_23-33-16.png
upload_2014-5-29_23-34-24.png

Gördüğünüz gibi arkadaşlar driver bulamıyorum. Su an ki sürücü çok eski Angry Birds bile açmadı.

Ayrıca Windows 7 de 3400'dü şimdi 3450 olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia'yı Amd'den daha iyi yapan en önemli özelliklerden birisi çok eski kartlara bile güncel olarak sürücü desteği vermesi. Mağlesef sizin kartınızın sürücüsü Windows 8.1 de yok gibi duruyor bu durumda yapılacak şey Windows 7 ye geri dönmek veya yeni ekran kartı almak.

Beta sürücüyü manuel olarak kurmayı dene.
Legacy

Eğer sonuç alamazsan bunu kur. Benimde masaüstünün ekran kartı 4300/4500 serisi. Bu linkteki sürücüyü kurdum ve şuana kadar bir sıkıntıya rastlamadım. Neredeyse her ay yeni bir sürüm çıkartıyorlar :D Bence işini fazlasıyla görür.
ATI Catalyst 12.11 Beta 11 Modded driver For Legacy GPU - Guru3D.com Forums

1. linktekiler kurulmuyor denemiştim 2.ye bakıyım.

Beta sürücüyü manuel olarak kurmayı dene.
Legacy

Eğer sonuç alamazsan bunu kur. Benimde masaüstünün ekran kartı 4300/4500 serisi. Bu linkteki sürücüyü kurdum ve şuana kadar bir sıkıntıya rastlamadım. Neredeyse her ay yeni bir sürüm çıkartıyorlar :D Bence işini fazlasıyla görür.
ATI Catalyst 12.11 Beta 11 Modded driver For Legacy GPU - Guru3D.com Forums
upload_2014-5-30_0-9-45.png
2.linkteki
çalıştı teşekkürler

Vay be çalıştı. Oyun bu kadar önemli olduğunu sanmıyordum driver'ın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı