AMD HD 4600 series Windows 10'da çalışmıyor

DDU işlemini dikkatlice yap. Ondan sonra verdiğim linkteki Windows 7 64 Bit sürücüsünü kur. 1024 olması normal bir şey.

En üsttekine bastım sil ve yeniden başlat şu an da kuruyor.
DDU işlemini dikkatlice yap. Ondan sonra verdiğim linkteki Windows 7 64 Bit sürücüsünü kur. 1024 olması normal bir şey.
hocam kurdym fakat yine aynı hata ve hala 1024

Hocam kurdum fakat aynı hata alıyorum ve ekra akrtı yok gösteriyor. Yardımcı olurmsuun.

Hocam ekran kartım yok gözüküyor ve ekranım 1024'de kaldı driverde gelmedi yardım edermsinin.

Son düzenleme:

Hocam elimde format diski format atsam düzelir mi ekran kartı gelir mi bu durum beni korkuttu.
Setup başarı ile kuruldu dedi mi?
evet fakat driver açtığımda aynı hatayı alıyorum
Setup başarı ile kuruldu dedi mi?

Aygıt yöneticisinden donanım değişiklerini tara dediğimde yine gelmiyor ekran kartı görüntü bağdaştırıclarında kalıyor.

Hocam elimde format diski format atsam düzelir mi ekran kartı gelir mi bu durum beni korkuttu.

evet fakat driver açtığımda aynı hatayı alıyorum

Aygıt yöneticisinden donanım değişiklerini tara dediğimde yine gelmiyor ekran kartı görüntü bağdaştırıclarında kalıyor.
Windows update yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı