Çözüldü Amd HD 6570 Ekran Kartını Tanıtma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TimeOver

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktada belirttiğim gibi i3 işlemcili bilgisayarıma mac os x mavericks 10.9 kurulumunu başarılı bir şekilde yaptım. Ancak amd radeon HD6570 model ekran kartımı bir türlü bilgisayarıma tanıtamadım. Yardımlarınızı bekliyorum...

Sistem özelliklerini belirtmiş miydiniz?

Kurulumu forumunda yardımıyla başarıyla tamamlamıştım ama ekran kartımı tanıtamıyorum. Şuanda sistem özelliklerine erişemiyorum. Yarın gönderebilirim uygun mu? Elimde yalnızca bu görüntü var. Bu görüntününde yeterli olabileceğini sanmıyorum.
10545364_10203585219024937_1683923309_o.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu radan bi bakın isterseniz

Sistemim masaüstü ama Mac OS X Mavericks 10.9 işletim sistemine AMD Radeon HD6570 ekran kartını tanıtamıyorum.

Videonun üstünde YouTube tıklayın.Videonun alt ısmında linklerde 32 bit olanı tıklayın oradaki kext işini görücektir umarım. Bu linkteki kextleri kext wizart ile tanıtıp sistemi tekrar başlatın.
32 Bit

Kext wizard programı aracılığıyla indirdiğim kextleri kurmayı deniyordum ama "System/Library/Extensions" seçeneğinin aktif olmadığını farkettim ve kurulumu yapamıyorum. "Target disk" kısmında ise "item2, item3" yazıyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

Sistem Tercihleri/Güvenlik ve Gizlilik kısmını açıp, değişiklik yapmak için kilide tıklayın. Burayı aktif et, Herhangi bir yer işaretleyin, kextleri sonra yükleyin.

Teşekkür ederim yardımların için sonunda yapmayı başardım; zip arşivi olarak Mac OS X attıktan, açtım zip arşivini ve seçenek aktifleşti :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı