AMD HD 6570 Overclock Yapma

LııJyux

Hectopat
Ekran kartım AMD HD 6570 ve oyunlarda hiçbir zaman istediğim performansı alamıyorum. Ben de overclock yapmaya karar verdim. Şu anki ayarlarda bir sıkıntı var mı ya da bu ayarlar sisteme zarar verir mi? Lütfen yardım edin.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım AMD HD 6570 ve oyunlarda hiçbir zaman istediğim performansı alamıyorum. Ben de overclock yapmaya karar verdim. Şu anki ayarlarda bir sıkıntı var mı ya da bu ayarlar sisteme zarar verir mi? Lütfen yardım edin.

Eki Görüntüle 244256
Onboard ekran kartları fazla ısınmaz. Çünkü zaten güçsüzdürler. Ancak siz yinede dikkat edin.

Eki Görüntüle 244256

Sisteminizi tam olarak yazın. Ekran kartınızın normal kullanım ve herhangi bir oyundaki sıcaklık değerlerini paylaşın.
Benim bildiğim onboard. Herhalde ben karıştırdım.
Karıştırmışsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı