AMD HD8570M Nasıldır ? LENOVO G500

Hero

Hectopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar ;

En fazla 1 2 hafta içerisinde yeni bir laptop alacağım. Bütçem 1400TL. En uygun olarak Lenovo G500'ü buldum fakat ekran kartı benchmark'larından gözüm korktu. Oyun bağımlısı biri değilimdir ama diyelimki oynamak istedim oynayamıyacağım gibi duruyor. Bu ekran kartı 64 bit'mi 128 bit'mi bilginiz varmı? Bütçeme uygun başka tavsiyeleriniz varsa lütfen. Bilindik teknoloji firmalarından olursa sevinirim. :)

Bknz. Teknosa, Bimeks, Vatan vs...

Merhabalar ;

En fazla 1 2 hafta içerisinde yeni bir laptop alacağım. Bütçem 1400TL. En uygun olarak Lenovo G500'ü buldum fakat ekran kartı benchmark'larından gözüm korktu. Oyun bağımlısı biri değilimdir ama diyelimki oynamak istedim oynayamıyacağım gibi duruyor. Bu ekran kartı 64 bit'mi 128 bit'mi bilginiz varmı? Bütçeme uygun başka tavsiyeleriniz varsa lütfen. Bilindik teknoloji firmalarından olursa sevinirim. :)

Bknz. Teknosa, Bimeks, Vatan vs...
Bence masaüstü pc topla daha fazla performans sağlıyabilirsin.Bu arada laptop'u internette araştırdım bulamadım ama eski laptop'a benziyor.

Amasor laptop bu Lenovo G500. Masaüstü toplamak benimde aklımdan geçiyor ama 1400TL'ye kafamdaki gibi güzel bir sistem toplanmıyor. :)

Hepsiburada indirim yaptı bence hemen yakala ;) Hepsiburada.com
Ben sana sistem toplasam bunlar iyidir bak;
Gigabyte Nvidia GeForce GTX 560 Tİ 1GB 256Bit GDDR5 (DirectX 11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N560UD-1GI) - Bilgisayar - Hepsiburada.com (424 tl 256bit çok güzel ekran kartı gddr5 ve her oyun açar)
http://www.hepsiburada.com/liste/intel-core-i3-3220-33ghz-3mb-cache-lga-1155-islemci/productDetails.aspx?productId=bd301292&categoryId=46 (336 tl 3.2 ghz rahat açar butun oyunları turboda var galiba)
Asus H61M-D Intel H61(B3) 2200MHz(OC) DDR3 LGA1150 mATX Anakart - Bilgisayar - Hepsiburada.com 123 tl Buda anakart ama anakarttan anlamam ama güzel diyolar :D)
Kingston Hyperx PnP 8GB(2x4GB) DDR3 1600MHz Sodimm Performans Ram (KHX1600C9S3P1K2/8G) - Bilgisayar - Hepsiburada.com (240 tl 8 gb)
Aerocool GT Black Advanced Edition SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası (AE-GTA) - Bilgisayar - Hepsiburada.com 100 tl kasa güzel gözüküyor)
High Power ECO 600W Aktif PFC Yüksek Verimli Gerçek Güç Kaynağı (HPE-600-A12S) - Bilgisayar - Hepsiburada.com 126tl 600 watt power supply rahat yeter)

Al sana 1349 tl PC ama kuruşlarını falan koy 1400 tl eder bi bak istiyosan ;)Bu arada hepsi indirimde kaçırmadan al bence ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı