AMD İşlemci ile NVIDIA Ekran Kartı Performansı Nasıl Olur?

GundabadTR

Hectopat
Daha fazla  
Kasa toplayacağım da AMD işlemci almak istiyorum ucuzluk bakımından. NVIDIA ekran kartı taksam performans nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa toplayacağım da AMD işlemci almak istiyorum ucuzluk bakımından. NVIDIA ekran kartı taksam performans nasıl olur?
Ha AMD ekran kartı takmışsın ha Nvidia. Bir fark yok. İşlemcin AMD iken ekran kartın Nvidia diye düşük performans almazsın yani. Önemli olan işlemcinin ekran kartını besleyebilmesi. Performans yorumunu hangi parçaları alacağınızı yazarsanız yapabilirim.

Bu yorum kısmen doğru ama nvidia amd işlemcilere sürücü optimizasyonu konusunda pek iyi değil
ryzen işlemcilere anlaşmalı olarak destek veren oyunlar radeon kartları ön plana çıkarıyor
Ha ama bir sıkıntı olur mu Hayır kral gibi oyun oynarsın takma bunları benim gibi kafaya saçlar beyazladı benim

Son düzenleme:
İşlemciyi veya ekran kartını hangi markadan aldığınız değil hangi model aldığınız önemli. Markalar arasında rekabet var ve hepsi en iyi F/P ürünü sunmaya çalışıyor. Bu yüzden markaya değil de modellere bakmanız daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı