AMD işlemci ile AMD ekran kartı mı NVIDIA ekran kartı mı?

Berken ATAŞÇI

Kilopat
Yer
Burada
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar ben bir sistem toplayacağım ve ufak bir sorun var bunu da size sorayım bilgili birine sorayım dedim, şimdi benim topladığım sistemde işlemci AMD Ryzen ekran kartım sizce AMD olursa mı daha faydalı olur yoksa Nvidia mı hangisi daha çok işime yarar FPS farkları 2-3 çok önemli değil GTX 1060 mı? RX 580 mi? aralarında fiyat farkı da yok hemen hemen aynılar sizce hangisini tercih etmeliyim

İşlemci ayrı şey ekran kartı ayrı şey. Yani AMD, AMD ile iyi çalışır Nvidia ile çalışmaz gibi bir mantık yok. Kullanan arkadaşlar iki ekran kartından size öneri de bulunurlar ayrıca.

İşlemciyle ekran kartının aynı marka olması veya farklı marka olması performans arttırmaz veya düşürtmez. Ama RX580 daha iddialı duruyor aralarında 2-5 FPS kaybı ya var yok ama siz bilirsiniz.

Eğer GTX 1060 6 GB modeli ise hangisi ucuzsa onu alın.
Ancak RX 580 bir tık daha iyidir.
rx580 8gb oc 1750 gtx 1060 6gb mini 1850 önerin için teşekkür ederim
İşlemciyle ekran kartının aynı marka olması veya farklı marka olması performans arttırmaz veya düşürtmez. Ama RX580 daha iddialı duruyor aralarında 2-5 FPS kaybı ya var yok ama siz bilirsiniz.
evet fps farkı yok üç aşağı beş yukarı aynılar yinede sormaka istedim teşekkürler
İşlemci ayrı şey ekran kartı ayrı şey. Yani AMD, AMD ile iyi çalışır Nvidia ile çalışmaz gibi bir mantık yok. Kullanan arkadaşlar iki ekran kartından size öneri de bulunurlar ayrıca.
teşekkür ederim

O zaman RX 580 almak daha mantıklı bu durumda. Mini versiyonda az da olsa ısınma olabilir. Ancak yine de alınmayacak bir model değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı