AMD İşlemci Mi Intel İşlemci Mi ?

Tek çekirdek performansını göz önünde bulundurarak İNTEL daha iyi.
Evet ben de onu diyorum birde sunu unutmamak lazim. DX12 FX-8350'nin 8 Cekirdegini kullaniyormus bir ciksa da indirsek cok guzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlar 8 çekirdek kullanıyor mu peki???

Bahsettiğim şey DX12' nin çekirdek kullanımı değil oyunların çekirdek kullanımı. DX12 tabanlı oyunlar zaten 2 seneden aşağı gelmez büyük ihtimal ile.

Fotoğrafını çekip atabilirmisin ? 65 derece gayet kabul edilebilir bir değer. Macunu yanlış sürdüyseniz o değerler normal. Bende Fx 6300 var boşta 25-30 derece arası yükse 50 dereceyi geçmedi ve kasada 2 tane fan var teki yanlış takılmış egzoz fanı olarak çalışıyor ve stok soğutucu ile kullanıyorum.

Boşta sıcaklık bende de 30 derece arasında. Fifa 15, Cod Aw gibi oyunlarda 1 saat oynadıktan sonra 65 derece. Intel'de böyle bir şey yok.

Soğutucu üzerinde toz varsa temizleyin ve macununa bakın.

Sistem 20 gün önce kuruldu, macunu düzgün, ilk bilgisayar toplayışım değil arkadaşlar.

Bende ısınma sorunu yok. Oynadığım oyunlar World Of Warships, NBA2K14 ve Euro Truck Simulatör 2.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…