AMD işlemcili laptoplar beklenmeli mi?

RQ ARTEX

Picopat
Daha fazla  
Yeni dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. AMD işlemciler bütçeme daha uygun olacaktır. Ancak AMD işlemcili dizüstüler ne zaman çıkar? Ayrıca bu dizüstü bilgisayar nasıl?

Bütçem 10-14 bin civarı. sRGB ekran kullanıyormuş. Normal LED'ya da IPS ekrandan farkı nedir?
Tulpar T7 V22.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

RTX 30 serisinden, 17,3 inch olan 8 çekirdekli laptop bakıyorum, ama bu bütçede AMD işlemci olan dizüstü beklemek ya da Monster almak lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Yeni dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. AMD işlemciler bütçeme daha uygun olacaktır. Ancak AMD işlemcili dizüstüler ne zaman çıkar? Ayrıca bu dizüstü bilgisayar nasıl?

Bütçem 10-14 bin civarı. sRGB ekran kullanıyormuş. Normal LED'ya da IPS ekrandan farkı nedir?
Tulpar T7 V22.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

RTX 30 serisinden, 17,3 inch olan 8 çekirdekli laptop bakıyorum, ama bu bütçede AMD işlemci olan dizüstü beklemek ya da Monster almak lazım. Önerilerinizi bekliyorum.
Monsterların incelemelerini bekleyin @Radeon RX 5500M @WoLeRm Rehber: Yeni nesil laptoplar alınmalı mı?

Yeni nesil notebook ürünlerinin içindeki donanımdan bağımsız olarak daha ucuza listelenme ihtimali de var; Dolarda ciddi düşüşler görülüyor, 6 ve altını görürse nispeten daha uygun notebooklar alabilme şansımız var.

Geri
Yukarı