AMD kartı seçince sistemin açılmama sorunu

ercansuy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Üretim Müdürü
Merhaba arkadaşlar. Toshıba Satellite L70-b-12f modelli;
  • Intel® Core™ i7-4710HQ
  • AMD Radeon™ R9 M265X
  • Windows 10 Pro
Özellikleri olan bir dizüstü bilgisayarım var. Sorunum ekran kartımla ilgili. AMD Radeon R9 M265X’i varsayılan yaptığımda sistem açılıyor ancak siyah ekranda kalıyor. Diğer bir seçenek olan Intel HD Graphics 4000 seçtiğimde ekranım geliyor ve kullanabiliyorum. Bu sorunun bir çözümü var mı varsa beni bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Toshıba Satellite L70-b-12f modelli;
  • Intel® Core™ i7-4710HQ
  • AMD Radeon™ R9 M265X
  • Windows 10 Pro
Özellikleri olan bir dizüstü bilgisayarım var. Sorunum ekran kartımla ilgili. AMD Radeon R9 M265X’i varsayılan yaptığımda sistem açılıyor ancak siyah ekranda kalıyor. Diğer bir seçenek olan Intel HD Graphics 4000 seçtiğimde ekranım geliyor ve kullanabiliyorum. Bu sorunun bir çözümü var mı varsa beni bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Ilk olarak bilgisayarı Güvenli modda açıyorsun. Windows 10 veya 8 ise ayarlardan giriş yapabilirsin güvenli moda girdikten sonra AMD ekran kartının sürücüsünü kaldırıp pc yi yeniden başlatıyorsun normal sistem açılınca sürücüyü yeniden kuruyorsun ve bitti

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı