AMD M330 "No AMD graphics drivers installed" hatası

UmutOzgur

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen gün yeni AMD driverı çıktı diye bir uyarı gelmişti indiriyordum o arada arkadaşım CS:GO'ya çağırdı, bende girdim o an işte oyun dondu bilgisayar dondu bilgisayarı tekrar açıp kapattığımda ise oyunda feci kasmalar yaşadım oyun bittikten sonra AMD Radeon settings'e giremedim ve başlıkta belirttiğim hata meydana geldi. Yeni driverlerı indireyim dedim. Bu sefer de bu hatayı almaya başladım:

driver.png

Birkaç kere daha denedim olmadı, sonra aygıt yöneticisinden yapayım dedim bu seferde AMD Radeon settings gitti. Yeniden başlattım geldi şimdi ilk baştaki hatayı dahi vermiyor. Oynadığım oyunlarda performans düşüşleri yaşıyorum sanırım ekran kartımda (AMD Radeon M330) artık çalışmıyor ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin.
Başka bir arkadaşa da böyle olmuş forumda gördüm Recep Baltaş yardım etmiş onu da etiketliyorum umarım yardım eder. Dipnot düşeyim fotoğraf temsilidir internetten bulup attım şu an tekrardan deneyip ss atamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı